Abecadło wyboru odpowiednich butów dla dziecka

Abecadło wyboru odpowiednich butów dla dziecka

491

Wybór butów dla niemowlaka jest bardzo ważny. Nic nie kształtuje tak stopy dziecka jak nieprawidłowo dobrany but. Właśnie na takie okazje, jak postawienie pierwszego kroku, powstała marka WALKKING’S. Jest to obuwie przeznaczone dla najmłodszych. Wspiera one nie tylko prawidłowy rozwój stóp, ale zapewnia również komfort chodzenia na dalszym etapie poznawania świata.

Przed zakupem, każdego obuwia warto jednak zapoznać się z kilkoma informacjami, które sprawią, że nasz zakup będzie w 100 % udany.
W zapamiętaniu tych kilku cech pomoże nam bucikowe abecadło.

A jak amortyzacja: początkowe kroki są bardzo powolne, jednak z uzyskaniem pewności chodu, większość z nich jest krokiem biegowym- im wyższa amortyzacja, tym mniejsze ryzyko urazów.

C jak cena: często jesteśmy zmuszeni korzystać z półśrodków ze względu na ograniczone fundusze- buty WALKKING’S są warte swojej ceny.

D jak dobry wybór: już setki rodziców wybrało buty dla niemowlaka marki WALKKING’S, ich opinie to najlepsza reklama.

E jak efektywne chodzenie: buty niemowlęce powinny być jak druga skóra, takie właśnie są mikrofibrowe WALKKING’S.

F jak fason: pierwsze buty naszego dziecka charakteryzują się występowaniem tzw. Zip Around; jest to zamek wmontowany wokół buta, dzięki temu zarówno ubieranie jak i ściąganie obuwia jest dziecinnie proste.

G jak gracja: buciki niemowlęce będące drugą skórą zapewnią naszym dzieciom ruch jak u najdoskonalszej baletnicy.

I jak irytacja: na pewno jej nie doznamy, bo użytkowanie obuwia jest bardzo łatwe – wykonanie z mikrofibry zapewnia szybkie czyszczenie i schnięcie.

Zakup butów powinien być przemyślaną decyzją. Nasz wybór nie tylko rzutuje na nasze finanse, ale przede wszystkim na zdrowie pociechy. Stare przysłowie mówi, że na dzieciach nie powinno się oszczędzać. Pierwsze buty właśnie powinny być taką rzeczą, na którą nie będziemy żałować funduszy. Pamiętajmy, że to jak rozwinie się stopa naszego syna czy córki, będzie miało wpływ na jego przyszłe życie. Nikt z nas nie chce się borykać z płaskostopiem oraz zniekształceniami, których często nie da się w pełni wyleczyć.

 

· · ·