Abonament medyczny dla firm

Abonament medyczny dla firm

447

Naprawdę ciekawym i jakże wygodnym rozwiązaniem dla firm jest abonament medyczny. To po prostu pakiet usług medycznych, które pracodawca może wykorzystać w ramach danej umowy z firmą zajmującą się opieką medyczną dla firm. Rewelacja i wygoda.

Spróbujmy to zrobić w Falck

Godne polecenia są abonamenty medyczne, które proponuje Centrum Medyczne Falck. Ich placówki znajdziemy na terenie całej Polski. W ramach stałej miesięcznej kwoty otrzymujemy nielimitowaną liczbę badań objętych umową.

Co zyskujemy?

Abonament medyczny zapewnia nam prywatną i całościową opiekę medyczną. Szybki dostęp do lekarzy specjalistów oraz bezproblemowe wykonanie badań diagnostycznych. Zyskujemy też pewność, że dokumentacja medyczna jest prowadzona poprawnie.

W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać abonamenty podstawowe i rozszerzone. Dopasujemy z łatwością ofertę do wielkości i specyfiki naszej firmy.

Placówki Falck

Abonamenty medyczne Falck zamówimy w 8 miastach w Polsce: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Słupsku, Ustce i Kędzierzynie-Koźlu. Dla firm znajdujących się w pobliżu stolicy polecana szczególnie jest medycyna pracy Warszawa