Archicad bez tajemnic

460

Jeśli potrzebujesz sprawnego i niezawodnego narzędzia, dzięki któremu twoje prace architektoniczne będą odznaczały się starannością, precyzją i jednocześnie doskonałą prezentacją całości – kurs Archicad został stworzony dla ciebie. Dzięki niemu twoja praca stanie się lepsza i efektowniejsza. Zyskasz także czas, który przeznaczyłbyś na projektowanie starymi metodami. Kursy przygotowane przez CG Wisdom rzetelnie zapoznają nas z wiadomościami z zakresu programu Archicad.

Kurs wideo online – Archicad

CG Wisdom proponuje kursy Archicad, w których program ten stanowi podstawę lub współpracuje z innymi programami:

  • Kurs – Archicad – Artlantis – Wykonanie projektu wnętrza,
  • Kurs – Archicad – Wykonanie projektu domu jednorodzinnego,
  • Kurs – Wykonanie projektu budynku wielorodzinnego,
  • Kurs – Archicad – Wykonanie projektu biurowca,
  • Kurs – Artlantis – Wykonywanie wizualizacji wnętrz – Salon z kuchnią,
  • Kurs – Artlantis – Wykonywania wizualizacji wnętrz – Łazienka,
  • Kurs – Artlantis – Wykonywania wizualizacji wnętrz – Kawiarnia

Wizualizacje

Kursy łączące program Archicad i Artlantis, który współpracuje z Archicadem i umożliwia tworzenie profesjonalnych wizualizacji. W Archicadzie wykonany został podstawowy model (ściany, drzwi, okna, stropy), a cała reszta w programie Artlantis Studio 5 lub 6. Dowiemy się, jak przygotować perfekcyjną wizualizację: kuchni, łazienki, kawiarni.

Praktyczne wykorzystanie wizualizacji

Umiejętność wykonywania wizualizacji wnętrz przyda się nie tylko profesjonalnym projektantom czy architektom wnętrz. Wykorzystać ją mogą także firmy zajmujące się produkcją mebli czy wyposażeniem wnętrz, które chcą stale ulepszać swoje projekty i proponować nowe rozwiązania. To z pewnością podniesie jakość ich usług i wpłynie pozytywnie na komunikację z klientem.

· · · ·