Biały technorattan – czy może być praktyczny?

1005

Technorattanowe meble od kilku sezonów cieszą się niezachwianą pozycją lidera w modnych ogrodach. W katalogach czołowych producentów zajmujących się produkcją wysokiej klasy wyposażenia outdoorowego znaleźć możemy szeroki wybór mebli wyplatanych z tworzywa w różnorodnych kolorach. Wśród nich nie brakuje modeli w nieskazitelnej, białej barwie. Czy biały technorattan sprawdzi się w wymagającym, zewnętrznym środowisku? Sprawdź!

Biały technorattan – przełam schematy!

Znaczna część osób decyduje się wyposażyć ogród i balkon w meble w ciemniejszych, „bezpieczniejszych” kolorach. Faktem jest, że białe meble z drewna czy niskiej jakości tworzyw sztucznych pod wpływem kontaktu z czynnikami pogodowymi szybko mogą stracić swój nieskazitelny wygląd. Meble z technorattanu wyłamują się z tej reguły. Biały technorattan za nic ma sobie kurz, pyłki unoszące się w powietrzu, intensywne promieniowanie UV, wodę i skrajne temperatury. Technorattan składa się z włókien o zwartej, nieporowatej strukturze, która nie chłonie wilgoci ani zanieczyszczeń. W efekcie utrzymanie technorattanowych mebli, nawet bardzo jasnych, w nienagannej czystości nie stanowi najmniejszego problemu.

Jak bać o białe meble z technorattanu?

W przeciwieństwie do większości mebli dedykowanych zewnętrznym przestrzeniom, meble z syntetycznego rattanu nie wymagają szczególnej dbałości o ich strukturę. Pielęgnacja mebli z technorattanu ogranicza się do przecierania ich powierzchni wilgotną ściereczką nasączoną delikatnym płynem. Co ważne, tego typu krzesła, stoliki czy fotele mogą spędzić na zewnątrz nawet całą zimę. Jeśli chcesz dodatkowo zabezpieczyć ulubiony komplet, możesz przykryć go w okresie jesienno-zimowym lekkim, nieprzemakalnym pokrowcem.

·

http://wtfskf.org/meble-ogrodowe-komplet-ktory-zmieni-przestrzen-na-lepsze/ http://bibliotecalibre.org/czy-praca-w-niemczech-to-dalej-dobra-opcja/ https://healthysaulttribe.com/inspiracje-na-oswietlenie-tarasu/