Blaski i cienie zdjęć na stronie www

Blaski i cienie zdjęć na stronie www

120

Czy to prawda, że zdjęcie jest w stanie powiedzieć więcej niż tysiąc słów? Stary slogan jest chętnie wykorzystywany przez agencje reklamowe, nic więc dziwnego, że także tworzenie stron www uwzględnia moc przekazu wizualnego. Dziś, dzięki specjalnym serwisom, możemy korzystać z milionów zdjęć, operowanie ciekawym obrazem jest więc łatwiejsze niż kiedykolwiek. Tymczasem okazuje się, że również w tym przypadku musimy liczyć się z zastawianymi na nas pułapkami.

O ile samo odwoływanie się do zdjęć na naszej witrynie www nie może nam zaszkodzić, o tyle ich nieumiejętny dobór jest w stanie wprowadzić niemałe zamieszczanie. Użytkownicy witryn uwielbiają zdjęcia, te ostatnie muszą jednak spełniać przynajmniej jeden warunek – wnosić coś do treści witryny, przekazywać pewne informacje. Jeśli więc postawimy na zdjęcia takie, jak wszystkie inne, możliwe do zakupu za niewielkie pieniądze i oglądane na tysiącach stron podobnych do naszej, z pewnością nie wzbudzimy zachwytu. Przeciwnie, może się okazać, że potencjalni odbiorcy będą przekonani, że także nasza oferta nie jest ciekawsza niż dziesiątki innych, a tym samym – nie warto się nią interesować.

Idealny projekt strony internetowej

Jeśli szukasz agencji, która wykona dla Ciebie idealną stronę internetową polecam ofertę Mediaessence – tworzenie stron internetowych Kalisz.

·