Ceny karbownic- jaką wybrać?

567

Karbownica pozwala stworzyć na głowie niecodzienne stylizacje i to w zaledwie kilkanaście minut. Markowe sprzęty są warte inwestycji, ponieważ szybko i równomiernie się nagrzewają, a także nie niszczą włosa. Czy warto zdecydować się na najdroższą karbownicę do włosów? A co powiedzieć o bardzo tanich sprzętach, które także są obecne na naszym rynku?

Najtańsze, chińskie karbownice- czy warto?

Karbownice do włosów można w niektórych sklepach, na przykład chińskich centrach handlowych, kupić już za kilkanaście złotych. Są to sprzęty bez atestów i certyfikatów. Nie spełniają one norm europejskich. Często także ich wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Płytki karbownicy są stworzone z najtańszego teflonu, zaś obudowa ma nieprzyjemny zapach plastiku i się rozpada.

Ze względu na to, że karbownica do włosów, jeżeli będzie kiepskiej jakości, może znacznie zaszkodzić włosom, a nawet je spalić, nie jest polecane kupno tego rodzaju sprzętów. Ponadto chodzi także o bezpieczeństwo posługiwania się produktem, który jest przecież podłączany do prądu, zaś producent nie zagwarantował jego bezawaryjności.

Dobry sprzęt ze średniej półki

Firmy cieszące się uznaniem i renomą, na przykład te produkujące sprzęt AGD, oferują dobre, średnie pod względem cenowym karbownice do włosów. Posiadają one gwarancję na co najmniej kilkanaście miesięcy, a także są bezpieczne dla włosów. Już za około 150 zł można kupić sprzęt z regulowanym zakresem temperatur, długim, wygodnym kablem i ceramicznymi płytkami.

To inwestycja na co najmniej kilka lat, więc jest to naprawdę atrakcyjna propozycja cenowa. Taka karbownica do włosów posiada niekiedy także różne inne nakładki, na przykład do wykonywania loków.

Drogi sprzęt fryzjerski

Oczywiście na rynku, szczególnie w sklepach fryzjerskich i w sieci, można znaleźć także sprzęt z najwyższej półki, drogi i wyposażony w wiele dodatkowych funkcji. Zazwyczaj jednak, dla przeciętnej użytkowniczki, taka karbownica do włosów nie jest koniecznością. Z pewnością wystarczy jej to, co oferują popularni producenci.

Do salonów fryzjerskich są wybierane karbownice z szerokim zakresem temperatur i dużą wydajnością oraz dostosowane do tego, by komfortowo pracować nimi codziennie. Podobne sprzęty są także niezbędne na przykład podczas przygotowywania pokazów mody czy sesji zdjęciowych.

Karbownice do włosów kupisz naCookStore.pl

·

torby reklamowe endodoncja Kraków