DLACZEGO WARTO MIEĆ REZERWACJĘ ONLINE NA STRONIE INTERNETOWEJ

387

Najkrótsza odpowiedź brzmi: dla wygody klienta. I własnej zresztą też, gdyż taki moduł rezerwacyjny na stronie www – a także na facebooku oraz innych witrynach zezwalających na umieszczanie takich komponentów – jest dla ośrodka wypoczynkowego dosłownie jak druga, czynna 24 godziny na dobę recepcja. Taka część to niezbędny element każdego programu hotelowego, który chce się liczyć na rynku.


Zawsze czynne, zawsze z aktualnymi informacjami

To, że coraz większa część szeroko pojmowanego handlu i sprzedaży usług przenosi się do internetu, nie jest specjalnie odkrywczym spostrzeżeniem. Jednak specjaliści od rynku turystycznego zauważają, że coraz więcej ruchu na stronach obiektów noclegowych odnotowuje się w godzinach nocnych i wczesnoporannych – wtedy, kiedy szansa skontaktowania się z recepcją graniczy z zerem. Moduł rezerwacji online pozwala pozyskać nowych klientów nawet wtedy, kiedy cały personel (z właścicielami na czele) smacznie sobie śpią.
Taki komponent, stale połączony z monitorującym dostępność pokoi oprogramowaniem dla hoteli, odpowie gościowi na wszystkie najważniejsze pytania. Standardy, wolne terminy, specjalne pakiety na okoliczność różnych świąt bądź interesujących okazji, obowiązujący regulamin, kwestia dostawek dla dzieci czy przyjazdu ze zwierzętami… i wiele, wiele więcej. Sprawdź NFHotel już teraz.

· ·