Fotobudka największą atrakcją imprezy

77

Zazwyczaj do fotobudki ustawiają się ogromne kolejki, niezależnie od tego, gdzie tego typu rozrywka jest oferowana. Na pewno goście weselni postrzegają fotobudkę jako znakomitą atrakcję, a zabawa w fotobudce jest w stanie rozweselić i rozluźnić niejednego sztywniaka. Stąd wzięła się popularność fotobudki na weselach i imprezach okolicznościowych.

Pełen pakiet, full wypas

Fotobudka to nie tylko budka, w której wnętrzu dzieją się bliżej nieokreślone zabawy z wykonywaniem zdjęć. Fotobudka Śląsk to kompleksowa usługa. Wykonywane zdjęcia zapisywane są cyfrowo, a zatem po imprezie nie ma problemów z dostępem do nich. Każde zdjęcie można odtworzyć i wykonać dowolną ilość kopii.

Są osoby, które jeszcze nigdy nie korzystały z fotobudki. Zawsze musi być ten pierwszy raz. Takie osoby otrzymują szczegółową instrukcję i dzięki temu wiedzą, jak się zachować, aby wziąć z tej zabawy jak najwięcej radości i satysfakcji.

Wartość dodana

Sama budka z możliwością wykonywania zdjęć w środku budziłaby raczej średnie emocje. Cała zabawa polega na tym, że zdjęcia wykonuje się w przebraniu, z czapeczkami, patyczkami z napisami, cyframi… Tak naprawdę ilość oferowanych możliwości i kombinacji jest ogromna, a o ostatecznym kształcie zdjęcia decyduje osoba, która się na nim znajdzie. Zdjęcia można wykonywać indywidualnie i grupowo. Zwykle ta druga opcja sprzyja większej zabawie, śmiechom, wygłupom.

Czasem nawet fotobudka Śląsk daje możliwość nagrania krótkich życzeń, w formie filmiku, dla pary młodej. Już niejedna para młoda uroniła łzy wzruszenia i szczęścia, oglądając taki filmik po imprezie. Jak widać, dla gości liczy się nie tylko jedzenie, picie i muzyka, ale też możliwość fantastycznej zabawy w fotobudce.

Aparat czy fotobudka? Dylemat Pary Młodej

Wiele Młodych Pan ma dylemat – zainwestować w fotobudkę czy po prostu wręczyć aparat gościom i goście sami za pomocą tego aparatu będą robili sobie zdjęcia. Jednak wydaje się, że opcja numer jeden jest zdecydowanie lepszym wyborem. Aparat odbiera pewien element spontaniczności i zaskoczenia. Można długo ustawiać się do jednego ujęcia.

Natomiast fotobudka Śląsk już takiej możliwości nie daje. Trzeba działać szybko i sprawnie, przebierać się, pozować z gadżetami, czapeczkami, trzeba wyrobić się z przygotowaniem do następnego zdjęcia w określonym czasie. Zatem zwykle bywa spontanicznie, wesoło, głośni i radośnie. Nie trzeba też obawiać się o jakość zdjęć, bo ze względu na doskonałe oświetlenie, zdjęcia zawsze wyjdą w wysokiej jakości. Nie trzeba też obawiać się, że któryś z gości zepsuje aparat i będzie po całej zabawie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka Śląsk – https://smove.pl/.

·