Funkcjonalne i modne meble HoReCa

1344

Wiosną i latem życie towarzyskie przenosi się z zamkniętych lokali na zewnątrz. Większość restauracji i kawiarni w okresie letnim przygotowuje dla swoich klientów ogródek. Podstawą wyposażenia tego typu strefy są stoliki i krzesła. Niestety, intensywne użytkowanie i ekspozycja na szkodliwe czynniki szybko odbija się na ich kondycji. Jakie meble warto wybrać, aby kawiarniany ogródek jak najdłużej umilał czas klientom spragnionym odpoczynku na świeżym powietrzu? Sprawdź nasze rady!

 

Niezawodny technorattan

Jakie cechy powinny mieć idealne meble dedykowane branży HoReCa? Wyposażenie restauracji, hoteli i kawiarni powinno łączyć w sobie wysoką trwałość z lekkością i eleganckim wzornictwem. Meble z technorattanu posiadają w sobie wszystko, czego najbardziej wymagający restauratorzy mogą oczekiwać.

Syntetyczne tworzywo wielkim krokiem wkroczyło do ogrodów i zewnętrznych stref publicznych już kilka sezonów temu. Mimo zmieniających się trendów, zainteresowanie technorattanowymi meblami stale rośnie. I nic w tym dziwnego! Wysokiej jakości technorattan doskonale sprawdza się w zewnętrznym, wymagającym środowisku. Wyplatane z technorattanu stoły, krzesła i fotele zachowują swoją nienaganną strukturę pomimo intensywnego użytkowania i ekspozycji na promieniowanie UV, mróz i wilgoć.  Co ważne, walory mebli z technorattanu docenią nie tylko klienci, ale również pracownicy. Plecione meble są niezwykle lekkie, a zwarta, nieporowata plecionka nie absorbuje wody ani zanieczyszczeń, dzięki czemu utrzymanie mebli w nienagannej czystości nie stanowi najmniejszego problemu.

 

Nowoczesny komplet z technorattanu – meble skrojone na miarę Twojego biznesu

Komplet technorattan składający się ze stołów i krzeseł, designerskie huśtawki, a może ekskluzywne sofy? Producenci wyposażenia  outdoorowego oferują szeroki wybór technorattanowych mebli. Mnogość fasonów i bogata paleta kolorystyczna dają ogromne możliwości podczas aranżowania ogródka. 

·

apartamenty w Szczawnicy ortodoncja katowice