Hokery barowe – podstawowe informacje

323

Każdy właściciel restauracji czy baru z pewnością zastanawia się, jak najlepiej zaaranżować przestrzeń w swoim lokalu. Otóż wchodząc do różnych meblowych sklepów, napotykamy dość głośne ogłoszenia, że doskonałe do każdego baru są hokery. Cóż to jest i czy rzeczywiście tak świetnie się nadaje? Jak je wybrać?

Czym są hokery barowe?

Zacznijmy jednak w ogóle od tego, co to są te hokery do baru. Otóż mówiąc najprościej są to właśnie te wysokie stołki, które znajdują się przy barowej ladzie. Czy zatem pasują one do barów i restauracji? Jak najbardziej – stanowią doskonałe rozwiązanie, o czym jeszcze powiemy za moment.

Hokery doskonale sprawdzają się właśnie przy barowej ladzie z uwagi na swoją nietypową wysokość. Z tego też powodu zdecydowanie trzeba je zainstalować u siebie, jeśli prowadzimy pub albo jadłodajnię typu fast food. Hokery jednak świetnie sprawdzają się również w restauracjach oraz jeśli chcemy z wysokiego parapetu zrobić dodatkowy stolik dla gości.

Zalety hokerów barowych

Jakie są zalety hokerów? Otóż przede wszystkim pomagają one nam zbudować bardzo klimatyczny nastrój i to z dwóch powodów. Po pierwsze produkowane są one w przeróżnych stylach aranżacji. W sklepach znajdziemy bez większego problemu hokery oldschoolowe, nowoczesne, kolonialne czy rustykalne. Dzięki temu stworzymy taką atmosferę, jaką mamy ochotę.

Do więcej jednak hokery doskonale także wprowadzają nas w nieco hollywoodzki klimat. W końcu czy to nie wspaniale usiąść w klimatycznym lokalu przy barze i sączyć powoli szkocką? Co więcej jeszcze te hokery znakomicie pozwalają nam zaoszczędzić wiele miejsca.

Jak wybrać odpowiednie hokery barowe?

Pozostaje już zatem tylko kwestia, jak wybrać hokery barowe? Czym kierować się podczas wyboru? Przede wszystkim bardzo ważny jest styl, w jakim zostały one wykonane. Musi on być bowiem kompatybilny z wystrojem baru tak, aby go jeszcze bardziej podkreślać.

Co więcej postawmy na naprawdę dobrą jakość. W przeciwnym razie nasze hokery nie tylko będą się kiepsko prezentować, ale jeszcze będzie trzeba je co chwila wymieniać, co pochłonąć może dość dużo pieniędzy. I ostatnia sprawa, czyli cena . Pamiętajmy, że nie jest ona tak ważna jak dwie poprzednie kwestie! Po prostu nie wydajmy więcej niż możemy.

Hokery barowe oferuje sklep Demico.pl

· ·