Jak działa bielizna wyszczuplająca?

226

Nie sprawia, że kilogramy spadają i nie rzeźbi też sylwetki. Ale za to jest niezastąpiona w jej szybkim modelowaniu. Bielizna wyszczuplająca- bo o niej mowa, to remedium na problemy z figurą. Nic więc dziwnego, że tak wiele kobiet po nią sięga.

Natychmiastowy efekt

Wyrzeźbienie mięśni, czy redukcja masy i pozbycie się cellulitu wymagają wiele wysiłku, a co za tym idzie – czasu. Tymczasem bielizna wyszczuplająca właściwie go nie potrzebuje. Jej efekt widoczny jest natychmiast. Z tą jednak różnicą, że jest to efekt optyczny, który po zdjęciu bielizny mija. Nie zmienia to jednak faktu, że gdy potrzebne jest szybkie wyszczuplenie sylwetki, czy jej wymodelowanie – jest ono na wyciągnięcie ręki.

Skuteczność oparta na konstrukcji

Projektowanie bielizny wyszczuplającej to zawsze nie lada wyzwanie. Ten typ bielizny wymaga bowiem specjalnej konstrukcji i zastosowania specyficznych materiałów. Jeśli chodzi o konstrukcję to jej kluczowym elementem stają się przeszycia oraz wzmacniane, czy usztywniane strefy, które modelują najbardziej problematyczne obszary kobiecego ciała. Pokryte elastycznym, a zarazem mocnym materiałem, pozwalają efektywnie modelować sylwetkę tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne.

Komfort noszenia

Ponieważ bielizna wyszczuplająca powoduje nacisk i mocno przylega do ciała, często kobiety skarżą się na silny dyskomfort jej noszenia. Aby go zmniejszyć producenci łączą materiały odpowiedzialne za modelowanie sylwetki z naturalnymi włóknami. Dzięki nim bielizna jest o wiele bardziej przewiewna. Oddychająca skóra jest wtedy znacznie mniej narażona na odparzenia, czy ciągłe uczucie wilgoci.

Poziomy modelowania

Wybierając bieliznę wyszczuplającą, należy pamiętać, że dzieli się ona także ze względu na poziom modelowania. A ten nierozłącznie wiąże się z kompozycją materiałów. Im więcej w bieliźnie materiałów elastycznych, tym ucisk jest większy i wyższy jest poziom modelowania. Tam natomiast, gdzie przeważają materiały naturalne, efekt wyszczuplania najczęściej ogranicza się do delikatnego wysmuklania sylwetki. Jeśli więc kobieta potrzebuje znacząco zmniejszyć obwód ciała, musi sięgnąć po bieliznę, która ma wysoki poziom modelowania.

Wyszczupla, wysmukla, modeluje i to bez większego wysiłku. Wybierając bieliznę wyszczuplającą, należy jednak pamiętać, aby dopasować ją do swoich rzeczywistych potrzeb. Dotyczy to zarówno modelu bielizny, jak i jej poziomu modelowania. Tylko wtedy można uzyskać optymalny efekt wyszczuplenia w połączeniu z wysokim komfortem noszenia bielizny.

Więcej informacji znajdziesz na stronie bielizna wyszczuplająca https://ekskluzywna.pl/bielizna-korygujaca.

·

apartamenty w Szczawnicy ortodoncja katowice