Jak tarasola wypełni przestrzeń wypoczynkową?

355

Nowoczesna przestrzeń wypoczynkowa blisko domu to miejsce, gdzie możemy spędzać czas na wiele sposobów. Jedni wybierają czytanie książek, inni spotkania z rodziną przy wspólnym stole, jeszcze inni cenią sobie możliwość zapraszania znajomych na grilla pod chmurką. Bez względu na nasze oczekiwania warto zadbać o to, aby miejsce wypoczynkowe było wygodne i komfortowe dla wszystkich użytkowników. Poza nowoczesnymi meblami i dodatkami warto zastanowić się nad eleganckim zadaszeniem tarasu czy ogrodu.

Tarasola – ochroni przed słońcem i deszczem!

Współcześnie coraz więcej posiadaczy ogrodów i tarasów wybiera tarasole. Te innowacyjne konstrukcje pozwalają zadaszyć wybrany obszar wypoczynkowy i cieszyć się bliskością przyrody bez względu na warunki atmosferyczne. Na stronie tarasola.pl znaleźć można szeroki wybór pergoli ogrodowych, które nie tylko pozwolą zwiększyć nasz komfort, ale i sprawią, że ogród czy taras staną się wizualnie piękniejsze.

Nowoczesne tarasole – co warto o nich wiedzieć?

Tarasola jest konstrukcją stworzoną z materiałów o podwyższonej odporności na zmienne warunki atmosferyczne. Jej stelaż wykonany jest z antykorozyjnych profili aluminiowych, których kolor zależy od samego klienta (może on wybierać z palety ponad 200 klasycznych barw i kolorów drewnopodobnych). Wewnątrz tarasoli ukryty jest także system odprowadzania wody.

W zależności od modelu dach tarasoli może być wykonany z tkaniny technicznej lub też aluminiowych lameli. Profile aluminiowe mogą obracać się o 135 stopni – użytkownik sam decyduje, jak wiele światła ma wpadać pod tarasolę. Całkowite zamknięte lameli sprawia, że dach staje się wodoodporny. Dachy tarasoli nie nagrzewają się, są odporne na promieniowanie UV i na wnikanie kurzu. W ich cieniu możemy cieszyć się kojącym chłodem.

·