Komfortowe noclegi w Hotelu Lamberton

218

Hotel biznesowy Lamberton zaprasza gości do skorzystania z noclegów pod Warszawą. Znajdujemy się daleko od zgiełku miasta, ale na tyle blisko, aby do centrum dojechać jak najszybciej. Posiadamy dużą liczbę pokoi, możliwość zorganizowania konferencji i wystaw, a także przestronne podwórko i miejsce do urządzenia imprez okolicznościowych.

Wypoczynek od zgiełku miasta

Hotel Lamberton znajduje się w miejscowości Ołtarzew, 19 km od centrum Warszawy. Charakteryzuje się on dużą przestrzenią dla gości, ponad setką pokoi i sal do wykorzystania w różny sposób. Można u nas odpocząć po napiętym tygodniu i spędzić miły weekend poza miastem, bądź zatrzymać się w trakcie podróży służbowej.

Hotel Lamberton gwarantuje spokój w miło i elegancko urządzonych pokojach w różnorodnym standardzie – od pokojów typu Standard po apartamenty o podwyższonym standardzie. Wszystkie pokoje posiadają wygodne łóżka, dodajemy komplet ręczników, wodę w butelkach, a łazienka z prysznicem ma w wyposażeniu suszarkę do włosów. Poza tym w pokojach jest telewizor LCD, a także Wi-Fi.

Organizacja imprez okolicznościowych

W hotelu Lamberton mamy możliwość zorganizowania imprez rodzinnych. Posiadamy spełniające oczekiwania przyszłej pary młodej trzy sale weselne dla różnej liczby gości – od 30 do 180. Nasza profesjonalna obsługa zadba o każdy szczegół. Wykwintne menu na pewno usatysfakcjonuje Państwa gości.

Oprócz wesela w hotelu Lamberton można zorganizować Komunię, chrzciny, a także rocznice, jubileusze i urodziny. Posiadamy również ofertę bożonarodzeniową i sylwestrową. Urządzamy piękną Wigilię oraz imprezę, na której witamy Nowy Rok. Po każdej imprezie oferujemy noclegi dla wszystkich gości.

Wszechstronne podwórze

Godna uwagi jest zewnętrzna część hotelu Lamberton, na którą składa się duży, wielostanowiskowy, darmowy parking dla gości, a także piękne, zielone podwórko, po którym można pospacerować i odpocząć. Ogromny ogród w stylu rzymskim daje możliwość urządzenia ciekawych wydarzeń, sesji zdjęciowych.

Posiadamy też dwupiętrową altanę grillową, która cieszy się dużą popularnością wśród gości hotelu. Wybierana na uroczystości rodzinne oraz biznesowe. Jest ona stosunkowo nowa, powstała w 2013 roku. Ma aż 500 metrów kwadratowych powierzchni do spożytkowania. Nadaje się do zorganizowania imprez okolicznościowych oraz konferencji czy wystaw w ciepłe dni. Z altany można przejść na molo, z którego bardzo dobrze widać nasze malownicze, w rzymskim stylu wykonany ogród. Jest bardzo stylowa i robi ogromne wrażenie na naszych gościach od kilku lat. Hotel Lamberton to idealne miejsce dla osób ceniących eleganckie pokoje oraz wypoczynek poza miastem.

·