Koniec wakacji równa się koniec lata? Niekoniecznie!

1014

Wydaje się, że wraz z początkiem września należy rozpocząć w ogrodzie sezon na porządki i przygotowywanie się do zimy. Czy na pewno wraz z końcem wakacji kończy się również lato? Oczywiście, że nie! Wrzesień i październik lubią zaskoczyć ciepłą aurą, która pozwala na czerpanie pełnymi garściami z możliwości, jakie daje posiadanie kawałka własnej przestrzeni na świeżym powietrzu. Jak w pełni cieszyć się ogrodem jesienią? Sprawdź!

Grillowania ciąg dalszy

Zamiast spędzać sobotni wieczór w kapciach przed telewizorem, rusz się  z kanapy, zadzwoń po znajomych i zorganizuj grilla! Wieczór przy skwierczącym grillu będzie niezwykle klimatyczny, kiedy tradycyjne menu wzbogacisz kilkoma jesiennymi propozycjami – kasztanami jadalnymi, jabłkami z cynamonem i zupą dyniową. Lampiony ustawione wokół miejsca spotkania stworzą bajkowy klimat, który szczególnie będzie czarował po zmroku.

Ukwiecona łąka

Myślisz, że rośliny jesienią to tylko spadające liście? Nic bardziej mylnego! Sadząc rabaty obfitujące w wieloletnie astry nowobelgijskie, niektóre gatunki róż, hortensje i wrzosy będziesz cieszyć się feerią barw nawet do listopada! Ponadto, piękną ozdobą są drzewa – korony delikatnie przybierające złoto-brązowe barwy nadają niezwykłego uroku przydomowej przestrzeni.

Meble na każdą pogodę

Deszcze i spadające temperatury nie oznaczają, że musisz chować meble ogrodowe do piwnicy. Posiadając w swojej kolekcji zestawy wypoczynkowe do ogrodu wykonane z technorattanu, nie musisz martwić się o pogodę. Wyposażenie z syntetycznego rattanu jest w pełni odporne na działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Fotele czy huśtawka zalane podczas nocnej ulewy nie stracą swojego nieskazitelnego wyglądu.

· · ·

www.przeprowadzki-wroclaw.net.pl zzz.098.pl http://www.przeprowadzki-wroclaw.net.pl torby ekologiczne z nadrukiem apartamenty w Szczawnicy