Mata piankowa dla dzieci playspot

1651

Nowoczesna mata skiphop dla dzieci i niemowląt, to idealne miejsce do zabawy, nauki raczkowania, czy też krótkiego odpoczynku. Jest to produkt, spełniający wszystkie rygorystyczne normy i standardy. Posiada niezbędne atesty, dzięki czemu nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swojego dziecka. Z produktu mogą korzystać nawet kilkumiesięczne niemowlaki.

Mata playspot wykonana została z wyjątkowo miękkiej i przyjemniej pianki

Do jej produkcji używa się wyłącznie wysokojakościowych i sprawdzonych tworzyw EVA, bez bisfenolu A (BPA), ftalanów, PVC ani formamidu. Wszystko po to, aby zagwarantować najwyższy poziom ochrony zdrowia dziecka. Produkt przeszedł przez liczne testy oraz kontrolę, które potwierdzają jego wysoką jakość. Zaletą jest również zapach. Unikniesz nieprzyjemnego i męczącego zapachu, który towarzyszy większości produktów tego typu. Innowacyjna mata skip hop zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

Mata zapewnia odpowiednią przestrzeń do zabawy

Nie tylko amortyzuje upadki, ale również stanowi izolację podczas zabaw na podłodze. Kilkuletnie dzieci uwielbiają spędzać czas na ziemi, więc mata skutecznie ochroni ich np. przed zimną podłogą. Produkt sprawdza się nawet w przypadku kilkumiesięcznych niemowląt. Maluch może pełzać, turlać się, czy też raczkować. Poza tym to niezastąpiona pomoc podczas nauki samodzielnego wstawania lub chodzenia. Nawet, jeśli dziecko upadnie, to nie wyrządzi sobie krzywdy.

Mata piankowa skip hop jest komfortowa w użytkowaniu, a co najważniejsze posiada również optymalną grubość

Nie jest zbyt miękka, ani zbyt twarda. Warto również wspomnieć, że produkt jest wyjątkowo trwały oraz odporny na uszkodzenia. Nawet największe szaleństwa nie zniszczą elementów. Puzzle, z których składa się mata możesz przechowywać w specjalnym pokrowcu, dzięki czemu ich przechowywanie stanie się bezproblemowe. Wysoka jakość sprawia, że mata posłuży Ci niezawodnie nawet przez kilka lat. Jest to najlepsza inwestycja, która zwróci Ci się już po kilku tygodniach użytkowania.
W zestawie znajduje 40 puzzli w kształcie trójkąta, a także 32 elementy tworzące oprawę maty. Po złożeniu wszystkich elementów mata posiada wymiary 178 x 144 cm. Ogromną zaletą jest fakt, że możesz samodzielnie decydować o powierzchni maty.

W zależności od tego, ilu elementów użyjesz, taką powierzchnię otrzymasz

To dobra opcja, jeśli nie posiadasz zbyt dużej przestrzeni w mieszkaniu i nie chcesz, aby mata zajęła dużo miejsca. Wszystko zależy od Twoich potrzeb oraz preferencji, gdyż to Ty decydujesz o konfiguracji elementów. Kolejną zaletą jest fakt, że mata posiada oryginalny design. Tak ciekawie zaprojektowany produkt pasuje do wielu aranżacji wnętrz. Jest wyjątkowo elegancki i minimalistyczny, a więc nie przypomina typowych mat dla niemowląt. Ponadto dostępna jest szeroka gama wzorów i kolorów, więc każdy znajdzie model odpowiedni do swojego mieszkania. Z pewnością mata może zastąpić nam dywanik w dziecięcym pokoju. Prezentuje się efektownie, a przede wszystkim chroni zdrowie naszego malucha.

Więcej produktów marki Skiphop znajdziesz tutaj

· ·