Metoda hybrydowa zdobienia paznokci

312

Zobaczyłaś u koleżanki ciekawą stylizację paznokci i zamarzyłaś o podobnej, ale nie wiesz jak zacząć? To w zasadzie nic trudnego, zwłaszcza lakiery hybrydowe dają bardzo duże możliwości. Możesz dzięki nim wyczarować najrozmaitsze wzory i uzyskać dodatkowe efekty. Nie obawiaj się początków, ćwiczenie czyni mistrza.

Dlaczego hybryda?

Zadbane dłonie to bardzo ważna część wizerunku każdej kobiety. Ważnym elementem jest dobrze wykonany manicure. Wycięte skórki, wyprofilowany kształt paznokci to podstawa. Potem można nałożyć na nie lakier hybrydowy, akrylowy lub winylowy.

Choć lakiery hybrydowe wymagają trochę więcej „zachodu”, to jednak cieszą się największą popularnością. Przede wszystkim manicure hybrydowy gwarantuje niezmieniony efekt przez co najmniej 2 tygodnie. Lakier nie traci swojego połysku, nie łuszczy się, nie pęka. Powodem konieczności ściągnięcia hybrydy i nałożenia nowej jest naturalny przyrost płytki paznokciowej.

Dodatkowym atutem hybrydy jest możliwość uzyskania dodatkowych efektów dzięki różnym metodom zdobniczym.

Metody hybrydowe zdobienia paznokci

Kiedy nabierzesz już wprawy z nakładaniem standardowego nakładania hybrydy na paznokcie, możesz zacząć eksperymentować z ozdobami. Najprostsza metoda hybrydowa zdobienia paznokci polega na naklejaniu na warstwę lakieru gotowych naklejek lub taśm na utwardzony lakier, ale jeszcze przed nałożeniem topu. Po utwardzeniu pod lampą LED lub UV płytka paznokcia jest idealnie gładka i błyszcząca. Zaletą naklejek jest bogate wzornictwo, możliwość dopasowania ich do wielkości płytki paznokcia.

Nieco trudniejsza metoda hybrydowa zdobienia paznokci polega na nałożeniu gotowych pyłków hybrydowych. W drogeriach jest ich bardzo duży wybór. Warto pamiętać, by wszystkie potrzebne kosmetyki (baza, primer, lakiery, pyłki, topy) były produktami tej samej firmy. Dzięki temu wszystkie składniki będą się idealnie łączyły i uzupełniały. Pyłki dają ogromne możliwości uzyskania różnych efektów na całym paznokciu. Największą popularnością cieszą się pyłki brokatowe. Przed nałożeniem topu należy wetrzeć je na utwardzony lakier, usunąć powstały pyłek włochatym pędzelkiem.

Największym wyzwaniem jest metoda hybrydowego zdobienia paznokci za pomocą nanoszenia indywidualnych wzorów pędzelkiem lub rapidographem. Wymaga to bardzo dużej cierpliwości i zdolności plastycznych.

Na wyżyny można wznieść się wykonując manicure hybrydowe na zabawę sylwestrową lub karnawałową. Precyzyjne rozmieszczenie cyrkonii lub innych ozdób zawsze przyniesie rewelacyjny efekt.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/.

·

adwokatura katowice http://tomaszkubis.pl/jak-przygotowac-sie-do-nauki-jazdy-konnej/ https://healthysaulttribe.com/spodnie-do-jazdy-konnej-jaki-model-wybrac/