Modelowanie sylwetki w Katowicach

Modelowanie sylwetki w Katowicach

679

Liposukcja laserowa przygotowana została jako alternatywa dla metody ręcznej stosowanej w liposukcji tumescencyjnej i tradycyjnej. Została ona opracowana po to, aby pomóc chirurgom plastycznym celować w określone części ciała, do których dostęp jest trudniejszy przy użyciu bardziej tradycyjnych metod.

Bezpieczne modelowanie sylwetki

Liposukcja laserowa jest nieco inna niż tradycyjna liposukcja. Zamiast używać standardowej kaniuli do usuwania złogów tłuszczu pod skórą, wykorzystywana jest kaniula wyposażona w laser. Jest on używany do topienia tłuszczu z obszaru docelowego. Gdy tłuszcz zostanie upłynniony za pomocą liposukcji laserowej, zostaje on spuszczony z ciała za pomocą małych nacięć lub delikatnie odsysany. Procedura jest uważana za łagodniejszą niż inne techniki liposukcji ze względu na mniejszą kaniulę i ze względu na mniejszy rozmiar nacięć. Oznacza to również mniej blizn. Ze względu na ciepło stosowane przy zabiegu liposukcji laserowej, organizm reaguje naturalnie poprzez kurczenie się tkanek. Powoduje to, że skóra się zaciska i staje się gładsza.

Palomar SlimLipo 3D

Lasery do liposukcji są specjalnie zaprojektowane do celowania tylko w komórki tłuszczowe, chroniąc tym samym mięśnie i tkankę nerwową. Ta precyzja często oznacza mniej bólu, szybsze gojenie ran i bardzo małe siniaki po zabiegu. Ponadto różne firmy stworzyły lasery do liposukcji, które wykorzystują określone częstotliwości fal dla uzyskania optymalnych rezultatów, na przykład Palomar SlimLIpo 3D. Nawet pomimo zaawansowanej technologii i wysokiej klasy chirurgów kosmetycznych korzystających z procedury laserowej liposukcji, zabiegi te nie są aż tak kosztowne. Oferujące fachowe modelowanie sylwetki Katowice są miastem, gdzie wykonać można je za atrakcyjną cenę.

Nowoczesne zabiegi Slim Lipo

Laserowa liposukcja zapewnia takie same konturowe i wizualne polepszenie sylwetki jak po tradycyjnej liposukcji, dzięki czemu jest coraz częściej stosowana w małych obszarach leczenia. Wielu chirurgów liposukcji wybiera stosowanie liposukcji laserowe Slim Lipo na szyi, policzkach lub innych częściach twarzy pacjenta ze względu na precyzję procedury i odpowiednią efektywność. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć mechanikę i niektóre z faktów związanych z liposukcją laserową przed wyborem tego rodzaju procedury. Warto się dowiedzieć, jakiej technologii lekarz zamierza użyć i dlaczego jest ona korzystna i bezpieczna. W dziedzinie takiej jak modelowanie sylwetki Katowice są w stanie zaoferować wielu specjalistów zajmujących się liposukcją laserową Slim Lipo.

Źródło: http://www.lipoline.pl/liposukcja/palomar-slimlipo-3d.html.

· ·