Niezapomniane wakacje w Europie

Niezapomniane wakacje w Europie

315

Wielu osobom planowanie wakacji kojarzy się z corocznym koszmarem. Nie dość, że trzeba wybrać miejsce, to potem jeszcze konsekwentnie i za wszelką cenę wypocząć. Nie każdy lubi jeziora z komarami na Mazurach, pełne wczasowiczów plaże nad Bałtykiem, czy zniszczone przez wiatry, coraz droższe wakacje w Tatrach. Warto wtedy wybrać na wakacje autokarem do Chorwacji.

Komfortowy dojazd

To doskonała alternatywa dla aktywnych osób, które nie lubią wylegiwania się i spędzania czasu w jednym miejscu. Wygodny, klimatyzowany autokar jest doskonałym i bezpiecznym środkiem transportu, który sprawnie dowiezie całą grupę na miejsce. Bez stresu związanego ze staniem w korkach, planowaniem ewentualnych objazdów czy kompromisach przy pakowaniu bagażu.

Możliwości wypoczynku

Przyszli turyści wakacje w Chorwacji mogą spędzić w jej północnej części, Istrze, lub na niezwykle popularnej Riwierze Makarskiej, znajdującej się w leżącej na południu Dalmacji. Ta druga lokalizacja wygrywa cieplejszym klimatem. Zaletą Istry jest bliskość do Polski, co sprawia, że Chorwacja autokarem staje się idealna alternatywą dla corocznie zakorkowanej autostrady Łódź- Gdańsk. Na chorwackie plaże od granicy w Chyżnem można dojechać nawet w 10 godzi, korzystając z sieci nowoczesnych autostrad.

Jednak wybór samego regionu to dopiero początek. Miłośnicy zabytków doskonale odnajdą się Dubrowniku. Kolejne, niezwykle interesujące miasta to Split i Pula. Będąc w Chorwacji nie można tez ominąć zwiedzania stolicy państwa, Zagrzebia.

O komfort podczas wypoczynku zadbają doskonałe apartamenty, idealnie przystosowane do pobytu rodzin i grup przyjaciół. Ciekawą ofertę wycieczek do Chorwacji posiada biuro podróży Euro Pol Tour – https://www.europol.com.pl/autokarem