Nowoczesne i tradycyjne komody do salonu

677

Wyposażenie pokoju dziennego powinno być dopasowane zgodnie z przeznaczeniem pomieszczenia, jak również powinno być dopasowane do potrzeb domowników. Wiele osób szuka bardzo uważnie odpowiednie komody do salonu.

Tradycyjne komody do salonu

Dzisiaj na rynku znaleźć można dwa główne rodzaje komód. Tradycyjne komody do salonu i model nowoczesny. Jeżeli chodzi o pierwszą grupę, to w tym wypadku mamy do czynienia z pięknie zdobionymi meblami, które mogą posiadać ręcznie wykonane motywy roślinne (idealnie dopasowane do stylu angielskiego – dworskiego), jak również zdobione nóżki. Do tego dobrane zdobione uchwyty w postaci mosiężnych klamek i mamy mebel funkcjonalny, ciekawy, który będzie stanowił także dobrą ozdobę do wszystkich wnętrz, gdzie będzie się znajdował.

Nowoczesne komody do salonu

Nowoczesne komody do salonu to zupełnie przeciwieństwo poprzednich modeli. Prosty prostopadłościan bez żadnych krzywizn. Zero ozdób i bardzo często uchwytów do szuflad. Tego typu meble w stylu nowoczesnym posiadają zamykania tip-on, push. To tzw. adaptery z odbojnicą – gumką, które dodatkowo zapewniają ciche zamykanie za każdym razem. Komody w tym stylu są minimalistyczne, jeżeli chodzi o zdobienia. Na pierwszy rzut oka taki mebel niczym się nie wyróżnia. Aczkolwiek postawiony w nowocześnie urządzonym salonie również stanowi bardzo ciekawy mebel, który będzie przyciągał wzrok wszystkich zainteresowanych osób. Często spotyka się komody w stylu nowoczesnym z lakierowanymi frontami w różnych kolorach. 

 

·

meble ogrodowe ekskluzywne meble wypoczynkowe do ogrodu Narożnik na taras