Oryginalne płytki do wykańczania pomieszczeń

Oryginalne płytki do wykańczania pomieszczeń

54

Płytki ceramiczne to bardzo popularny materiał dekoracyjny. Obecnie w sprzedaży dostępne są między innymi płytki hiszpańskich producentów. Jednym z nich jest firma Saloni. Jest to brand z wieloletnią tradycją. Wyroby pochodzące od tego producenta zdobyły uznanie nie tylko w Hiszpanii. Ceni je także wiele osób w naszym kraju.

Saloni intro motion to płytki ścienne, które mają wymiary 30 x 90 cm. Płytki z tej kolekcji wyróżniają się bardzo dużymi walorami dekoracyjnymi. Płytki doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach utrzymanych w bardzo różnych stylach. Szary kolor płytek sprawia, że pasują one do wszystkich pozostałych barw. Płytki są więc bardzo uniwersalne i dają niemal nieograniczone możliwości aranżacji różnych pomieszczeń. Na powierzchni każdej płytki z serii motion został wytłoczony wzór liści układających się w kształt fali. Odbijające się od ich powierzchni światło tworzy wyjątkową efektowną grę cieni. Osoby, którym płytki te przypadną do gustu mogą je kupić nie wychodząc z domu. Można je zakupić przez Internet.

 

·

https://puneonlinemall.com/aparat-do-kriolipolizy-skuteczna-walka-z-tkanka-tluszczowa/ https://greaterrangedj.com/audyt-strony-i-pozycjonowanie-zadanie-dla-specjalistow/ https://dreambitches.org/o-czym-musimy-pamietac-podejmujac-prace-w-niemczech/