Pan młody i jego przygotowania do ślubu

495

Ślub to bardzo ważny dzień dla pary młodej i nie tylko Panna Młoda zastanawia się nad wyborem odpowiednich dodatków. Pan Młody również ma z tym niemały problem, bo przecież w ten dzień wszystko musi być perfekcyjne i zapięte na ostatni guzik. W tym bardzo ważnym dniu trzeba starannie dobrać nie tylko strój, ale też każdy, nawet najmniejszy dodatek. Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach i jest to jak najbardziej trafne spostrzeżenie, bo to właśnie dodatki tworzą idealną całość.

Dodatki dla Pana Młodego

Wydawać by się mogło, że panowie mają mniejszy problem z wyborem odpowiednich dodatków do stroju, a jest na odwrót. W sklepach możemy znaleźć szeroki wybór biżuterii dla kobiet – kolczyki, naszyjniki, opaski, bransoletki, a nawet diademy. Dla panów asortyment ten jest o wiele uboższy, a przecież ślub to niepowtarzalna i wyjątkowa okazja, więc i wszystko musi być wyjątkowe. Najlepszym dodatkiem dla panów oprócz muchy czy butów są więc spinki ślubne do mankietów – mimo iż, są to drobiazgi, to właśnie one dodają całej stylizacji odpowiedniego, eleganckiego charakteru.

Jakie spinki ślubne wybrać?

Na szczęście, wśród biżuterii tego typu panowie mają bardzo szeroki wybór modeli, które różnią się kształtem, kolorem oraz materiałem, z którego zostały zrobione. Jedno, o czym Pan Młody musi pamiętać, to aby spinki ślubne tworzyły spójną całość z resztą stylizacji. Przyjęło się, że spinki do mankietów dla Pana Młodego powinny być stonowane, najlepiej klasyczne i w maksymalnie dwóch kolorach. Ważne jest, aby spinki były w tej samej gamie kolorystycznej co obrączka czy klamra od paska – jeżeli akcesoria te będą srebrne czy z białego złota, spinki również muszą mieć podobny odcień. Bardzo ważny jest też materiał, z którego zostały wykonane – z racji tego, że ślub to bardzo ważny dzień, lepiej wybrać spinki wykonane z metali szlachetnych. Nie tylko będą one lepiej się prezentować, ale przyszły małżonek będzie miał pewność, że porządne spinki do ślubu nie oderwą się od mankietu w najmniej oczekiwanym momencie.

Zobacz również piękne życzenia ślubne

Spinki na ślub na wesoło

Oczywiście w tym wyniosłym dniu nie należy całkiem rezygnować z poczucia humoru (jeśli się takowe posiada) i można dobrać biżuterię z klasą, ale zabawną. Pan Młody może więc w ciekawy sposób wyrazić swoją naturę, wybierając śmieszne spinki ślubne do koszuli. Ich wybór jest tak duży, że z łatwością znajdą się takie, które będą odpowiednie na tę jakże ważną okazję. Z przymrużeniem oka, wyrażą charakter Pana Młodego, który na co dzień zalicza się do żartownisiów. Może więc wybrać spinki z zabawnym grawerem? Wśród panów młodych, bardzo popularne są napisy typu „game over”. Panowie często też wybierają spinki z tekstami, które mówią o tym, jaki wspaniały gust mają i jaką cudowną kobietę wybrali na swą przyszła żonę np. fajny facet, a żonę jaką ma fajną. Wywoła to uśmiech nie tylko na twarzy Panny Młodej, ale też każdego, kto ten napis zauważy. Kolejnym ciekawym pomysłem są spinki do ślubu w różnych, nieklasycznych kształtach np. takich, które będą odzwierciedlać zainteresowania przyszłego małżonka – jeżeli jego hobby to fotografia, może wybrać spinki w kształcie aparatu fotograficznego.

Pełną ofertę spinek do mankietów znajdziesz na stronie https://riwia.pl/

 

·