Podkłady dla kobiet

140

Dobrze dobrany fluid to podstawa naprawdę ładnego makijażu. Warto zatem wybierać go z uwagą i poświęcić trochę czasu na to, aby znaleźć kosmetyki perfekcyjnie odpowiadające potrzebom cery. Świetne są między innymi podkłady Maybelline, bo to marka z długą historią, która jest tak dobrze znana kobietom na całym świecie.

Perfekcyjna podkłady Maybelline

Wśród kosmetyków Maybelline można znaleźć między innymi podkłady rozświetlający i podkłady bardzo dobrze kryjące. Te pierwsze pozwalają uzyskać efekt promiennej cery, która jest pełna blasku. Fluid rozświetlające są polecane szczególnie dla kobiet, które mają szarą i ziemistą cerę. Takie trudności ze skórą mogą mieć na przykład kobiety palące papierosy.

Podkłady Maybelline dobrze kryjące to natomiast propozycja dla kobiet, które mają trudności z przebarwieniami skóry. Mogą to być na przykład plamy posłoneczne, które często można zobaczyć na skórze twarzy jesienią. Jest to skutek nieużywania odpowiednich kosmetyków z filtrem.

Jak dobrać odpowiedni kolor podkładu?

Gdy dokona się już wyboru odpowiedniego rodzaju podkładu, który będzie najlepiej współgrał z cerą, kolejnym wyzwaniem jest dobór odpowiedniego koloru. Warto poświęcić na to trochę czasu, aby fluid po nałożeniu na twarz nie odcinaj się na przykład na linii żuchwy. Jeżeli właśnie w tym miejscu fluid jest bardzo mocno widoczny, najczęściej oznacza to, że kobieta wybrała dla siebie zbyt ciemny odcień.

Kolor fluidu najlepiej jest oceniać w świetle dziennym. Dobrze jest zatem poprosić o próbkę w drogerii lub nałożyć odrobinę fluidu na wewnętrzną część dłoni. W ten sposób najlepiej jest ocenić kolor.

Główne zasady dotyczące doboru koloru fluidu

Podkłady Maybelline mają dosyć dużą paletę kolorów. Wybierając kolor dla siebie, warto pamiętać jednak o zasadzie mówiącej o tym, że fluid nie powinien być zbyt ciemny. Utlenia się on w trakcie dnia i po jakimś czasie wygląda na ciemniejszy. Lepiej zatem wybrać dla siebie podkład jaśniejszy.

Zbyt ciemny podkład postarza. Nie wygląda dobrze i sprawia wrażenie maski. Zdecydowanie lepiej prezentują się na twarzy podkłady bardzo jasne niż podkładu bardzo ciemne, jedna z najlepiej po prostu dobrać podkład do koloru swojej skóry, tak by się z nią stopił.

Podkłady maybelline znajdziesz w ofercie Kosmetykizameryki.pl

·