Polecamy wypad do parku linowego

1442

Komu spodoba się wypad do parku linowego? Każdemu, kto ceni sobie aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Każdemu, kto lubi sportowe zmagania w malowniczym otoczeniu. Kto chce sprawdzić swoje możliwości kondycyjne. Kto chce wyrwać się z miasta i zrobić coś, co sprawi ogromną frajdę i równocześnie pozytywnie wpłynie na zdrowie. Park linowy to atrakcja, którą zaznaczymy na mapie miejsc wartych odwiedzenia w rozpoczynającym się właśnie sezonie wiosenno-letnim.

Rodzinne wyprawy do parku linowego

Jaki park linowy warto polecić na wypad rodzinny? Na pewno ten: parklinowyjachranka.pl. Jachrance w okolicy Warszawy znajdziemy wspaniałe trasy dostosowane do wieku dzieci. Trasę Maluch składającą się z 81 m i 14 przeszkodami, licząc razem z wejściem i zejściem. Znajdziemy tu m.in. wejście po pochylni, trójkąty, pajęczyny i biedronki. Trasa Maluch jest zabezpieczona osiatkowaniem, więc dziecko nie wymaga dodatkowej asekuracji. Trasa Junior przeznaczona jest zaś dla dzieci, które osiągnęły 120 cm wzrostu. To 152 m atrakcji, 22 przeszkód razem z wejściem i zejściem. Atrakcje tej trasy to: mosty zwodzone, falochron, kładka „chmurki”, tygrysie obręcze.
Kolejna trasa to Trasa Standard (powyżej 160 cm wzrostu), czyli 211 m i 22 przeszkody z wejściem i zejściem. Trasa Standard dla młodzieży i dorosłych to 211 m zabawy. Składa się z 22 przeszkód razem z wejściem i zejściem. Trasa Trudna dla młodzieży i dorosłych to 205 m zmagań. Składa się z 22 przeszkód razem z wejściem i zejściem. Jej atrakcję stanowi zjazd na bloczku po linie, czyli 62 m tyrolki.

Wypoczynek dla grup zorganizowanych w parku linowym

Wypad do parku linowego to ciekawa propozycja nie tylko dla rodziny, ale też dla grup zorganizowanych. Idealnie nadaje się jako miejsce na firmową imprezę sportową lub jako cel szkolnej wycieczki. Naprawdę warto spotkać się w takim miejscu jak to! Żeby spróbować swoich sił, żeby pobyć razem, żeby wyrwać się z rutyny. W parku linowym można też urządzić niezapomniane urodziny dla dziecka, takie na zdrowo i na sportowo. To przestrzeń wielu emocji i różnorodnych doświadczeń. To pokłady pozytywnej energii, które nagle odkryjemy w sobie i w innych. Jeśli dodamy jeszcze malownicze otoczenie, to znaleźliśmy idealną przestrzeń rekreacji.

· ·