Power bank z nadrukiem jako gadżet promocyjny

580

Coraz częściej firmy sięgają po gadżety promocyjne, które nie tylko są nośnikiem informacji reklamowej, ale także mogą być później wykorzystywane przez ich posiadaczy. Takimi artykułami są power banki z nadrukiem, które są wręcz niezbędne dla użytkowników smartfonów.

Dla kogo power banki


Wybór power banka z nadrukiem zależy przede wszystkim od możliwości finansowych zlecającego. Na rynku dostępne są różne rodzaje pamięci zewnętrznej, których wielkość jest dostosowana do rodzaju sprzętu.

Najczęściej po power banki sięgają użytkownicy smartfonów, którzy doceniają możliwość szybkiego doładowania telefonu komórkowego np. w czasie podróży. Power banki przydadzą się również użytkownikom tabletów czy aparatów fotograficznych, jednak w tym przypadku power bank z nadrukiem jest jedynie rozwiązaniem czasowym ze względu na stosunkowo małą pojemność baterii.

Jakie power banki wybierać jako gadżety reklamowe


Power bank z nadrukiem może mieć różne kształty, choć najczęściej wybierane są klasyczne power banki prostokątne ze względu na poręczność użytkowania. Takie baterie zewnętrzne są również dostępne w różnych kolorach, podobnie zróżnicowaną pojemność będzie miał umieszczony w ich wnętrzu akumulator.

Prostokątne power banki są również najbardziej pożądane ze względu na możliwość wykonania na nich dowolnego nadruku. Jednak prosty kształt nie oznacza, że power banki będą się różnić jedynie rodzajem czy kolorem nadruku.

Płaskie czy okrągłe


Wybierając power banki warto się również zastanowić nad ich funkcjonalnością. Najbardziej poszukiwane są power banki o stosunkowo niewielkich gabarytach, najlepiej zbliżone wielkością i kształtem do grubych długopisów lub płaskie. Takie power banki nie zajmują dużo miejsca w torebce, a jednocześnie ratują smartfon czy tablet przed całkowitą utratą energii.

Jednak wielkość power banku ma również wpływ na wielkość baterii, która się w nim znajduje. Najpopularniejsze są baterie o pojemności 2200 mAh, co jest wystarczającą ilością energii, potrzebną do doładowania smartfona. Bardzo często power banki oferowane są z kompletem różnych wtyczek, dzięki którym można doładować w nich nie tylko smartfon, ale również np. aparat.

Producenci power banków oferują produkty o wielu funkcjonalnościach. Oczywiście najważniejsza jest możliwość doładowania w trybie awaryjnym urządzeń elektronicznych, jednak power bank z nadrukiem może być również latarką LED czy wskaźnikiem.

Artykuł powstał we współpracy z Pola Studio