Sale szkoleniowe w Warszawie

Sale szkoleniowe w Warszawie

216

Doskonale przygotowane sale szkoleniowe w Warszawie, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych klientów. Obiekt oferuje aż siedem sal szkoleniowych, których powierzchnia waha się od dwudziestu do aż ponad trzystu metrów kwadratowych.

W salach może jednocześnie przebywać od dziesięciu do aż dwustu pięćdziesięciu osób, co jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem. Na szczególne podkreślenie zasługuje doskonała lokalizacja – sale znajdują się bowiem około piętnastu minut od centrum. Nie ma najmniejszego problemu, aby dojechać tutaj zarówno autobusem, jak i tramwajem. Ci, którzy przyjadą własnym samochodem również nie muszą się martwić. Obiekt posiada bowiem własny parking, który dla klientów udostępniany jest całkowicie za darmo. Sale zasługują na uwagę również z uwagi na efektowne oświetlenie. Do tego dochodzą duże okna, co sprawia, że korzystanie z sal jest naprawdę bardzo komfortowe. Mobilne, a jednocześnie dźwiękoszczelne ściany działowe sprawiają, że nie ma żadnego problemu z łączeniem sal i powiększeniem ich powierzchni.

Oferta wynajmu sal szkoleniowych w Warszawie

Automobilklub Polski oferuje klimatyzowane sale szkoleniowe z nowoczesnym wyposażeniem – www.automobilklubpolski.pl/opis-sal-szkoleniowo-konferencyjnych.

·