Tarot w praktyce

2569

Tarot

Postanowiłam przygotować dla was przykładową analizę jednego z najczęstszych układów tarota na siedem kart.

Obecna sytuacja – Szóstka Monet i Sąd

Szóstka Monet. Los ci sprzyja. W końcu nadchodzi czas, w którym spełnisz swoje życiowe plany i marzenia i to niezależnie od sfery życia, której dotyczą. To także dobry moment dla inwestycji i twoich finansów.

Sąd oznacza moment zwrotny, bardzo często zwiastuje czas decyzji i koniec pewnego etapu w życiu.

Najbliższa przyszłość – Ósemka Monet i Pustelnik

Ósemka Monet to karta sukcesu, także tego finansowego. To zwiastun nagrody za zasługi i wcześniejsze wysiłki i trudy. W końcu zbierzesz żniwo swojej ciężkiej pracy.

Pustelnik to karta, która sugeruje wyalienowanie. Bywa ostrzeżeniem – być może tarot próbuje ci zasugerować, że w swoich działaniach i pędzie do sukcesu zapominasz o innych. Karty zachęcają cię do tego, być swoim sukcesem podzielił się z innymi, w końcu zwycięstwo świętowane w samotności nie smakuje tak dobrze.

Dalsza przyszłość – Słońce i Dziewiątka Kielichów

Słońce. Wszystkiemu, co robisz, przyświeca ta wyjątkowa gwiazda. Zwiastuje pozytywne rozwiązanie wszystkich problemów i wątpliwości, to karta bezwarunkowego sukcesu.

Dziewiątka Kielichów to karta harmonii duchowej, samoakceptacji, spokoju i zadowolenia z życia.

Podsumowanie – Król Kielichów

W tym kontekście Król Kielichów symbolizuje sukces wynikający z połączenia inteligencji, doświadczenia i opanowania z odrobiną fantazji i kreatywności. Ta karta to zapowiedź stabilizacji i tego, że sytuację będziemy mieć pod kontrolą.