Trener personalny – poradnik dla początkujących

912

Dzisiaj coraz modniejszym zajęciem staje się trener personalny. Posiadaniem swojego trenera personalnego chwalą się rożne gwiazdy oraz coraz częściej także i nasi znajomi. Czy jednak warto inwestować w taką pomoc w treningu, jaką jest trener personalny? Kto jest wyjątkowo polecanym trenerem osobistym? Któż to jest trener osobisty Michał Potucha i czemu warto skorzystać z treningu z nim? Na te pytania odpowie poniższy krótki poradnik.

Czym jest trening personalny?

Ideą treningu personalnego jest ćwiczenie trenera z jedną osobą. Wówczas takie zajęcia są idealnie dostosowane do danej osoby trenującej – do jej poziomu, możliwości i oczekiwań. Ponadto wówczas trener personalny widzi, czy ćwiczenia są na pewno dobrze wykonywane, co normalnie jest dość trudne do wykonania.

Kim jest trener personalny?

Jakie cechy charakteru i umiejętności musi posiadać dobry trener personalny? Przede wszystkim musi on posiadać pewną charyzmę i entuzjazm oraz umieć nawiązywać kontakt z ludźmi – inaczej nie będzie nas w stanie skutecznie motywować. Ponadto musi to być osoba związana już od wielu lat ze sportem. Dzięki temu będzie wiedział, jakie dyscypliny są dla nas wskazane i przy czym uzyskamy najlepsze wyniki.

Zalety treningu personalnego

W oparciu o powyższe wiadomości łatwo można wywnioskować już, jakie są zalety posiadania własnego trenera personalnego. Przede wszystkim nasze treningi będą naprawdę bardzo efektowne – dobrze zmotywowani będziemy w końcu wykonywać zadania poprawnie i systematycznie.

Trener osobisty Michał Potucha – najlepszy wybór

Jak zatem widać – trener personalny to naprawdę dobry pomysł. Szczególnie zaś dobrym pomysłem jest trening z Michałem Potuchą. Dlaczego właśnie z tym trenerem? Otóż trener osobisty Michał Potucha posiada wszystkie cechy i umiejętności dobrego trenera personalnego. Związany od wielu lat ze sportem, posiada duże doświadczenie w tej dziedzinie, wielkie serce i wiele pomysłów.

Trening z Michałem Potuchą – zalety

Jakie są zatem korzyści jakie wynikną z treningu z Michałem Potuchą? Na początek na pewno wspólnie z nim określimy cały plan treningowy, który na pewno będzie różnorodny i ciekawy. Następnie będziemy systematycznie motywowani, aby wywiązać się z zaplanowanych ćwiczeń, które będą modyfikowane w zależności od naszego stanu fizycznego i psychicznego. Dzięki temu szybko uda nam się zrzucić zbędne kilogramy i wyrzeźbić sylwetkę. Warto jeszcze podkreślić, że wysportowane i sprawne ciało przekłada się od razu pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. W związku z tym osiągniemy pełen sukces!

Podsumowując zdecydowanie warto rozważyć trening z Michałem Potuchą. Będzie to na pewno wspaniała przygoda, podczas której znacznie poprawimy swoją jakość życia w naprawę wielu jego aspektach!

·