Trening z Michałem Potuchą

471

Regularne korzystanie z siłowni, zajęć fitness oraz odpowiednia dieta mogą nie wystarczyć, jeśli celem osoby ćwiczącej jest osiągnięcie jak najlepszych efektów. Często się zdarza, że po 2-3 miesiącach treningów przychodzi okres zmęczenia i osłabienia motywacji do dalszych wysiłków. Dlatego coraz częściej ćwiczącym towarzyszy trener personalny, który powinien ustalić indywidualny trening, dostosowany do oczekiwań konkretnej osoby. Maksimum efektów daje trening z Michałem Potuchą, który jest cenionym nie tylko na terenie Katowic trenerem personalnym.

Trener osobisty – czy mnie na to stać?

Osoby, które po latach przysłowiowego siedzenia przy biurku chcą zadbać o swoje zdrowie i zaczynają przygodę ze sportem, najczęściej nie do końca wiedzą, jakie efekty chcą osiągnąć, a przede wszystkim – co faktycznie uda się im poprawić. Tu przydaje się trener personalny, który przygotuje indywidualne treningi, będzie wspierał w czasie ich trwania, ale również stworzy dietę, dzięki której utrata zbędnych kilogramów i rozbudowa tkanki mięśniowej będą realnymi do uzyskania rezultatami. Trener osobisty Michał Potucha wykorzystuje w swojej pracy własne doświadczenie oraz wiedzę z zakresu żywienia oraz odpowiedniej suplementacji. Jego wiedza i doświadczenie osoby, która zajmowała się wyczynowym uprawianiem sportu, przekładają się na realne możliwości i umiejętność płynięcia na każdego klienta.

Treningi dostosowane do zróżnicowanych potrzeb

Trening z Michałem Potuchą może być przeprowadzony w formie basic, która obejmuje trzy podstawowe treningi z przygotowaniem całego planu treningów i analizą składu ciała lub też jest pakietem, obejmującym 10 treningów indywidualnych, w których oprócz wcześniej wymienionych opcji trener personalny tworzy także indywidualny plan odżywiania i suplementacji. Jeśli treningami zainteresowana jest kilkuosobowa grupa, trener osobisty Michał Potucha może dla nich przeprowadzić trening grupowy. Taki trening może być również treningiem przygotowującym do zawodów. Część wiedzy można zdobyć korzystając także z oferty kursów, warsztatów i szkoleń, jakie regularnie organizuje trener, natomiast aktywny trening z Michałem Potuchą jest dostępny dla uczestników weekendowych wyjazdów oraz zorganizowanych wczasów, jakie trener regularnie organizuje dla osób zainteresowanych tematyką zdrowego odżywiania i połączenia odpowiedniej diety z aktywnością fizyczną, dostosowaną do potrzeb i oczekiwań osoby trenującej.

Trener osobisty Michał Potucha – http://trenerkatowice.pl/ wspiera swoich klientów na każdym etapie. Warto również regularnie zaglądać na jego blog, gdzie pisze o rzeczach ważnych dla zdrowia. Dla osób, które nie mogą brać udziału w treningach z trenerem, powstała specjalna opcja kontaktów online, w czasie których tworzone są plany treningowe analizowane są dotychczasowe osiągnięcia oraz ustalane są nowe cele treningowe.

· · ·