Weekendowy wypad dla dwojga

327

Mimo tego, że tegoroczne lato już kilka tygodni temu odeszło do historii, to pogoda wciąż nas rozpieszcza. W tym roku polska złota jesień ma wyjątkowo piękne oblicze – wysokie temperatury, drzewa mieniące się całą feerią barw i brak opadów stwarzają idealne warunki do odpoczynku na świeżym powietrzu. Zanim mrozy i opady śniegu zniechęcą nas do aktywnego wypoczynku, warto spędzić weekend ze swoją drugą połówką za miastem! Gdzie warto się wybrać? Sprawdź!

Hotel w zielonej okolicy

Aby odpocząć w  naturalnej, zachwycającej scenerii, nie musisz organizować dalekich wypraw w góry. Czasami wystarczy wyjechać niedaleko poza granice miasta, aby znaleźć się w całkiem innej rzeczywistości. Mieszkańcy Warszawy i jej okolic z pewnością będą oczarowani okolicami Jeziora Zegrzyńskiego. Niespełna czterdzieści kilometrów od stolicy znajduje się malownicza miejscowość Jachranka, a w niej – Hotel Windsor.

Nowy wymiar odpoczynku

Oferta Hotelu Windsor jest dopasowana zarówno do oczekiwań gości, którzy chcą spędzić miły weekend poza miastem, jak i przedsiębiorstw szukających idealnego miejsca na zorganizowanie konferencji, bankietu czy szkolenia. Windsor od innych hoteli z pewnością wyróżnia się oryginalnymi wnętrzami urządzonymi w pałacowym stylu. Oprócz gustownie urządzonych pokoi na gości czeka masa atrakcji – restauracje z wykwintnym menu, strefa SPA&wellness, sala fitness oraz cykliczne imprezy.

Hotel przyjazny rodzinie

Rodzice nie muszą się obawiać, że ich pociechy będą się nudzić. Najmłodsi goście mogą codziennie oddawać się beztroskiej zabawie w Strefie Malucha, korzystać z wypożyczalni gier, szaleć na boiskach oraz aktywnie spędzać czas w parku linowym. Więcej praktycznych informacji znajdziesz na stronie windsorhotel.pl.

 

· · ·