Wózki spacerowe idealne na wycieczkę za miasto

755

Kochasz spędzać weekendy na łonie natury? Troska o komfort Twojego dziecka nie musi oznaczać rezygnacji ze swoich pasji! Coraz większa rzesza rodziców z powodzeniem łączy opiekę nad dzieckiem z aktywnością fizyczną. Producenci wysokiej jakości sprzętu dla dzieci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom aktywnych rodziców, oferując wózki przystosowane do jazdy „w terenie”. Czym charakteryzują się tego typu konstrukcje? Sprawdź!

Wózki spacerowe dla aktywnych rodziców

Wózki spacerowe przeznaczone po jazdy do nierównym terenie wyposażone są przeważnie w większe niż w standardowych modelach kółka. Koła różnią się nie tylko rozmiarem, ale również materiałem, z którego zostały wykonane. Zastąpienie kółek z tworzywa sztucznego pompowanymi, gumowymi kołami znacząco poprawia amortyzację i ułatwia prowadzenie wózka, dzięki czemu jazda po nierównościach i kamieniach nie jest źródłem dyskomfortu ani dla dziecka, ani dla rodzica.  Czołowi producenci dbają o to, aby wózki celująco zdawały egzamin w każdych warunkach pogodowych. Nagłe ochłodzenie albo opady nie będą problemem, jeśli wybierzesz wózek wyposażony w ciepły śpiworek. Przed promieniowaniem UV i wodą ochroni dziecko składana budka wykonana z nieprzemakalnego materiału. Każda wycieczka w góry będzie w pełni bezpieczna, jeśli wybierzesz wózek z solidnymi pasami i okienkiem wentylacyjnym.

Przemyślana konstrukcja

Wybierając wózek, zwróć baczną uwagę na jego konstrukcję. Spacerówka powinna składać się w taki sposób, abyś mógł bezproblemowo przetransportować ją w nawet niewielkim bagażniku. Atutem sprzętu będzie niska waga. Niezwykle funkcjonalnym elementem wyposażenia będzie pojemna torba zaczepiana przy rączce wózka.

 

 

·