Wybór odpowiedniej wróżki – na co zwracać uwagę?

1575

Obecnie wróżby stają się na powrót modne – w czasach kiedy codzienne życie nas przytłacza chętnie szukamy alternatywy i podpowiedzi, co czeka nas w przyszłości. Najczęściej powodem do skorzystania z pomocy wróżki jest niestabilna sytuacja zawodowa, problemy w związku, choroba, problemy naszych bliskich. U wróżki szukamy odpowiedzi na pytania, których nie daje nam współczesna medycyna, nierzadko też po prostu szukamy nadziei na to, że karta się odwróci. Jak znaleźć profesjonalną wróżkę? Nic w tym trudnego – na szczęście jest ich w Polsce kilka. Po czym je poznać?

Przede wszystkim profesjonalna wróżka musi posiadać wiarygodne portfolio – obecnie może to oznaczać przede wszystkim czytelną stron internetową, na której znajdziemy wszelkie informacje o jej osobie. Strony internetowe, szczególnie tworzone przez doświadczonych grafików, są najlepszym potwierdzeniem poważnego podejścia do swojej pracy. Sygnując swoje usługi własnym nazwiskiem wróżki dają sobie najlepsze referencje.

Na stronie internetowej nie może zabraknąć informacji o ukończonych szkołach, szkoleniach, warsztatach – wszystkie one składają się na bogate doświadczenie i możliwość rozwijania swoich umiejętności. Dodatkowo wróżki chętnie chwalą się współpracą z mediami – najczęściej jest to telewizja lub radio.

Jak skontaktować się z wróżką?

Profesjonalne wróżki zachęcają przede wszystkim do kontaktu telefonicznego, proponując tarot na telefon. Do takiej rozmowy z pewnością musimy odpowiednio się przygotować – warto poświęcić 10-15 minut przed wykonaniem telefonu na wyciszenie się i zebranie myśli. Warto nasze pytania spisać na kartce, aby żadnego z nich nie pominąć. Podczas rozmowy wróżka może zadawać nam pytania dotyczące daty urodzenia, wydarzeń z przeszłości. Również po zakończonej rozmowie powinnyśmy odpocząć i uporządkować myśli.

·