Znajdź idealną salę na swoje wesele!

1355

Wiele osób jest zdania, że zanim zaczniemy zastanawiać się nad terminem ślubu koniecznie wcześniej trzeba … zarezerwować salę weselną. Do niedawna faktycznie tak było – dzisiaj jednak mamy do wyboru nie tylko sale restauracyjne czy hotelowe, ale wiele typowych domów przyjęć. Jaka sala okaże się idealna na nasze wymarzone wesele? Na jakie elementy zwracać uwagę podczas oglądania i rezerwacji?

Sala w odpowiednim miejscu!

Najważniejszym zagadnieniem podczas szukania sali jest jej oddalenie od kościoła czy urzędu stanu cywilnego. Jeśli miejsce jest położone względnie blisko nie musimy obawiać się o to, że goście będą dojeżdżać spóźnieni. Jeśli jednak sala weselna pod Warszawą jest oddalona od miejsca ślubu musimy pamiętać przede wszystkim o gościach, którzy nie posiadają samochodu i muszą samodzielnie dostać się na miejsce zabawy. W takim przypadku musimy zadbać o to, aby zorganizować transport zbiorowy. Wiele firm transportowych zapewni nam wynajem busów lub autobusów.

Kolejnym zagadnieniem jest wielkość sali – decydując się na wesele na wiele osób musimy uprzedzić o tym managera sali czy hotelu. Wynika to z konieczności przestrzegania przepisów przeciwpożarowych. Na szczęście nie brak sal, które zdolne są pomieścić nawet 200 gości. Jeśli szykujemy kameralne wesele na 20-30 osób wystarczy niewielka sala. Wiele restauracji udostępnia takie sale swoim gościom – wtedy mogą oni bawić się w swoim gronie, jednocześnie umożliwiając na normalną pracę restauracji. Piękne sale weselne zaproponuje nam Windsor Hotel. O ofercie przeczytamy na stronie windsorhotel.pl.

Hotel z ogrodem i w pięknym otoczeniu

Wiele par pragnie, aby miejsce ich wesela było estetyczne. Decydując się na hotel z ogrodem możemy mieć pewność, że goście będą mogli rozprostować nogi i odetchnąć świeżym powietrzem.

 

 

· · ·

https://ccf-cccv.org/jakie-kuchnie-na-wymiar-proponuja-nam-topowi-producenci/ https://englishwebteachers.com/czy-okna-pasywne-poprawia-izolacje-cieplna-w-naszych-domach/ https://labels2017.org/elementy-dekoracyjne-doniczki-na-taras/