Białe wnętrza jak z bajki

1302

Dlaczego białe wnętrza prezentują się tak bajkowo? Przenoszą nas bowiem do fantastycznej krainy śniegu. Albo do baśniowych przestrzeni rodem z Andersena, w których cudne płatki śniegu spadają delikatnie na przedmioty. Przypominają też kwitnące na potęgę wiosną sady, opisywane w najpiękniejszych wierszach. Obsypane kwiatkami drzewa połączone z bielą obłoków przepływających nad nimi leniwie. Biel to kolor natury i marzeń. Dlatego tak inspiruje i czaruje.

W stylu prowansalskim i skandynawskim

To zauroczenie bielą łączy się doskonale z popularnością stylu prowansalskiego i skandynawskiego. Konkretne realizacje meblarskie nie tylko w tym duchu znajdziemy tutaj: sklep-meblowy-gama.pl. Białe meble to odpowiedź na to, jak urządzić pokój młodzieżowy dla dziewczyny czy jak umeblować romantyczny salon. Przykładem takiego zestawu jest kolekcja Deluxe od Bog-Fran. Urocze mebelki, które można potraktować jako bazę do aranżacji w subtelnym stylu.

W stylu glamour

Biel to również symbol luksusu. Jako kolor rozświetlający często jest wykorzystywany w kompozycjach modowych w stylu glamour. Ten efekt błyszczenia przenosi się także do wnętrz w postaci białych szaf czy komód z połyskiem. Przykładem takich ekskluzywnych mebli są meblościanki z kolekcji Vigo od Cama Meble. Biała doskonałość sama w sobie, którą warto uzupełnić designerskimi dodatkami jak stylowa lampa czy efektowna grafika.

W krainie śniegu

Białe meble odmieniają charakter każdego wnętrza. Także w kuchni, którą zamieniają w bajkową krainę śniegu. Na przykład kompozycja Campari Biały Połysk, którą oferuje Layman – to totalna przemiana kuchennej przestrzeni. Takie kolorystyczne ujednolicenie w minimalistycznym duchu. Śmiałe wykorzystanie plastycznych możliwości bieli. W tak pomyślanej kuchni prosto i przyjemnie będzie się gotowało.

· ·