Budowa wymarzonego dom nawet w kilka dni?

1290

Budownictwo rozwija się w bardzo szybkim tempie, dzięki czemu w dzisiejszych czasach możemy postawić swój wymarzony dom nawet w kilka dni, oczywiście jeżeli dysponujemy odpowiednią ekipą, wiedzą oraz stosownymi środkami finansowymi. Obecnie w budownictwie prawdziwą furorę robią prefabrykowane ściany betonowe, dzięki którym budowa domu staje się prawdziwą przyjemnością.

Prefabrykacja

Największą zaletą prefabrykacji jest elastyczność oraz bardzo krótki czas budowy domu prefabrykowanego. Różnica w czasie jest naprawdę bardzo duża, zwłaszcza jak weźmie się pod uwagę tradycyjne technologie stosowane w budownictwie. Na naszą budowę przyjeżdżają praktycznie gotowe ściany z otworami na drzwi i okna, a wszystkie poszczególne elementy ekipa budowlana łączy na miejscu. Nasz dom jednorodzinny możemy postawić nawet w kilka dni, co jeszcze kilka lat temu wydawało się praktycznie nie do zrealizowania.

Dla kogo są prefabrykowane ściany betonowe

Prefabrykowane ściany betonowe to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla tych osób, które są zmuszeni postawić dom w bardzo krótkim czasie. Jest to również idealne rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów nie są przekonane do tradycyjnych konstrukcji drewnianych lub betonowych. Prefabrykowane ściany betonowe cieszą się także olbrzymim zainteresowaniem ponieważ są bardzo wygodne. W dzisiejszych czasach prefabrykaty sprzedawane są przeważnie wraz z profesjonalnym montażem, dzięki czemu znacząco zmniejszamy nasze zaangażowanie w inwestycję. Jak powszechnie wiadomo budowa tradycyjnego domu, wiąże się z bardzo dużym stresem i ciągłą walką z czasem. Dzięki prefabrykowanym ścianom betonowym pozbywamy się tego problemu raz na zawsze.

Ceny domów z prefabrykatów

W Polsce ceny domów z prefabrykatów są z miesiąca na miesiąc coraz bardziej atrakcyjne, dzięki czemu coraz więcej osób, może skorzystać z ich dobrodziejstwa. Za dom o powierzchni 102 m2 w stanie surowym przyjdzie nam zapłacić około 160 000zł brutto. Pamiętać należy również i o tym, że ścian z prefabrykatów nie musimy tynkować oraz sezonować. Ściany oraz sufity są bardzo gładkie, dzięki czemu możemy je od razu dowolnie wykańczać, według naszych indywidualnych preferencji. Dzięki bardzo masywnej strukturze możemy na nich wieszać nawet bardzo ciężkie przedmioty bez potrzeby stosowania specjalistycznych wklejanych kołków. Prefabrykowane ściany betonowe to niewątpliwie przyszłość współczesnego budownictwa, dlatego też osoby, które planują budowę nowego domu, powinni bardzo dokładnie im się przyjrzeć.

· ·