Chcesz się uczyć? Skorzystaj z platform e-learningowych!

1577

Doskonalenie swoich umiejętności zawodowych oraz zdobywanie nowych pozwala nam wnioskować o wyższe pensje, awanse. Dodatkowo poszerzanie wiedzy wpływa na naszą pozycję w firmie. Obecnie mamy wiele możliwości doszkalania się – większość z nas wybiera szkolenia oferowane przez pracodawcę. Jakie możliwości stoją przed tymi, którzy pragną zdobywać nową wiedzę?

Szkolenia przez internet – korzystaj z nich bez wychodzenia z domu!

Szkolenia na platformach e-learningowych to jedne z najczęściej wybieranych szkoleń przez osoby w przedziale wiekowym 25-35. Ankietowani wymieniają przede wszystkim łatwość w dostępnie, olbrzymie zróżnicowanie oferty oraz atrakcyjne ceny. To jednak nie wszystko – szkolenia online przygotowane w formie wideo tworzone są w języku polskim przez polskich specjalistów. Wybór szkoleń jest niezwykle szeroki: wiele osób wybiera kursy Androida od podstaw, kursy związane z obróbką zdjęć i urządzaniem wnętrz, kursy dotyczące projektowania grafik 3D, kursy Python od podstaw. Kursy posegregowane są poziomami, przez co każdy szybko znajdzie poziom trudności dla siebie. Istotne jest także to, że kursy są znacznie tańsze niż klasyczne szkolenia oferowane przez prywatne firmy. Dodatkowo nauka ma miejsce bez wychodzenia z domu – to świetna opcja dla osób mających niewiele czasu lub też pracujących w nieregularnych godzinach.

Jak skorzystać z kursów?

Aby móc zakupić kurs na platformie e-learningowej konieczne jest zarejestrowanie się jako użytkownik. Podczas rejestracji podajemy swój adres e-mail, na który przychodzi link aktywacyjny. Po zalogowaniu się możemy dodawać do wirtualnego koszyka interesujące nas materiały szkoleniowe. Płacimy za nie poprzez bankowość elektroniczną, a po zaksięgowaniu wpłaty materiały są przypisywane do naszego konta.

· · ·

easi-ta-events.com przyjazne-wnetrza.pl aahasc.org