Czas na miłość

1961

Zakochać się od pierwszego spojrzenia. Intensywnie, bezgranicznie, romantycznie. Bez żadnych kompromisów. Na tym polega szaleństwo miłości? Jeśli tak, to chyba każdy chciałby być szalony. Jak Romeo i Julia – być dla siebie nawzajem pośród całego świata. Czas na miłość to czas na emocjonalną potęgę, którą od wieków próbują wyrazić poeci, malarze, pisarze. W dzisiejszych czasach także – reżyserzy ubierający miłość w piękne historie filmowe.

Czas się zakochać

Kiedy nastaje czas zakochania? Nie sposób podać konkretnej daty, choć wiele osób bardzo chciałoby ją poznać. Zwłaszcza gdy mija czas, a miłość nie nadchodzi. Wydaje się, że omija nas wielkim łukiem. Może warto jej poszukać? Wyjść do ludzi. Miłość czeka na każdego i ukazuje się w najmniej oczekiwanym momencie. Nagle nas dotyka. Pisze kolejną historię. Tworzy niepowtarzalny fotoalbum miłosny, zrobiony ze zdjęć zakochanej pary.

Czas na ślub?

Kiedy już się odnaleźliśmy na tym wielkim świecie, to wówczas wiele osób decyduje się na ślub. Jego datę o wiele łatwiej wyznaczyć niż datę zakochania. Wiele par nie decyduje się na zawarcie małżeństwa. Wydaje się, że nie ma żadnej normy, której zakochani powinni przestrzegać w tym względzie. Ślub po roku bycia razem czy po dziesięciu latach, a może wcale? W dzisiejszych czasach to indywidualna decyzja każdej pary.

Kiedy jednak zapadnie decyzja i odbędzie się to wielkie wydarzenie, to warto je upamiętnić. Pomoże w tym fotoksiążka ślubna, pełna magii i blasku, wypełniona ślubnymi i miłosnymi zdjęciami.

Miłość na zawsze

Oczywiście nie istnieje recepta na to, jak sprawić, by czas miłości okazał się wieczny. Według koncepcji romantycznych nie zależy to od nas samych i od naszych starań, bo prawdziwa miłość trwać będzie na zawsze. Ma głęboki wymiar metafizyczny i po prostu jest. Nawet wtedy, gdy nie jesteśmy razem, gdy coś nas poróżniło.

· · ·