Czy popularne kursy muszą być drogie?

1524

Powodzenie na rynku pracy nie zależy od oceny na dyplomie ukończenia studiów. Każdy, kto pierwsze kroki na ścieżce zawodowej ma już za sobą potwierdzi, że to kursy i szkolenia ściśle dopasowane do specyfiki pracy są gwarancją sukcesu. Niestety, zapał do nauki często studzą niebotycznie wysokie ceny szkoleń, szczególnie tych z zakresu obsługi profesjonalnych programów komputerowych niezbędnych w codziennej pracy.  Czy nauka faktycznie musi być droga? Niekoniecznie!

Niezastąpiony e-learning

Nowoczesna metoda nauki pozwala kształcić się bez wychodzenia z domu. Wystarczy zarejestrować się na platformie e-learningowej, wpłacić symboliczną kwotę i cieszyć się nieograniczonym dostępem do materiałów dydaktycznych w formie przejrzystych filmów wideo. Jakie kursy cieszą się największą popularnością?

Inventor

Kurs Inventor to specjalny program szkoleniowy z zakresu obsługi środowiska Autodesk Inventor służącego do projektowania elementów i układów mechanicznych wraz z kompletną dokumentacją rysunkową. Kurs dedykowany jest szczególnie studentom i absolwentom studiów technicznych, którzy stawiają pierwsze kroki w branży. Przyjazny i przejrzysty kurs będzie również gratką dla wszystkich pasjonatów techniki, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania.

Blender

Kolejna propozycja, czyli kurs Blender, to najlepsza droga, aby zacząć swoją przygodę z grafiką 3D. Blender to profesjonalny program wykorzystywany do tworzenia prototypów gier komputerowych opartych na efektach 3D. Dzięki poznaniu interfejsu i funkcji programu, kursanci mogą przekuć w rzeczywistość każdy projekt, który do tej pory istniał wyłącznie w głowie.

· · ·