Dużo koloru i mnóstwo fantazji we wnętrzu!

Dużo koloru i mnóstwo fantazji we wnętrzu!

2327

Udekoruj swój dom fantazją! To zdecydowanie lepsze niż powielanie wciąż tych samych stylizacji. Postaw na zaskoczenie, oryginalność i niewymuszony wdzięk wszystkich swoich wnętrz. Daj się uwieść i ponieść wyobraźni twórczej. Przecież pomieszczenia to takie puste płótna, które można zapełnić kolorem, kształtem, światłem. Jeśli zaś nie urządzamy domu czy mieszkania od samego początku, wówczas pobawmy się w odważne przekształcanie. Dodajmy do starych elementów nowe tak, żeby wykreować coś niezwykłego.

Bierzmy przykład z najmłodszych, czyli pokój dziecięcy

Kto ma w sobie niekończące się pokłady fantazji? Oczywiście artyści, ale przede wszystkim dzieci! Bierzmy z nich przykład. Zajrzyjmy do pokoju kilkulatków, które same już przejmują dekorowanie swojego księstwa. Pomóżmy im w tym, wybierając razem z nimi kolorowe i pomysłowe mebelki. Na przykład te ze strony Gamy: gama-sklep.com.pl.

Maluchom spodobają się nie tylko kolorowe meble, ale też takie, które w całości naśladują na przykład zamek, piracki statek czy zoo. Zresztą pokoje tematyczne to świetny wybór, jeśli chodzi o najmłodsze dzieciaki. Możemy tworzyć wspólnie z dziećmi jakby ich wymarzoną krainę, dobierając meble, tapety, zabawki, zasłony, naklejki.

Bajkowe meble kuchenne

Dziecięcy styl i radość bycia warto przenieść do pomieszczenia, w którym powinno być szczególnie miło i sodko, czyli do kuchni. Meble kuchenne mogą pomóc nam w kolorowaniu tej przestrzeni słodkości, ciasteczek, cukierków. Wybierzmy na przykład różowe, miętowe, cytrynowe meble do kuchni. Takie, które kojarzyć się będą z barwą owoców, kwiatów, słodyczy. Czasami warto zrezygnować z tradycyjnych mebli do kuchni na rzecz czegoś bardziej szalonego i kolorowego.

Fala koloru w salonie

Odważny kolor może rządzić także w salonie. Czego przykładem są bardzo modne meblościanki wielokolorowe oraz nowoczesne meble tapicerowane. Żółte sofy, pomarańczowe fotele, różowe narożniki – takie meble stworzą salon wyróżniający się na tle pozostałych pomieszczeń.

· ·