Fasady wentylowane – postaw na nowoczesność!

1094

Fasady wentylowane ze szkła to modny, piękny, a do tego praktyczny sposób na wykończenie budynku. Sprawdź dlaczego warto w nie zainwestować!

 

Fasady wentylowane ze szkła – piękne, wytrzymałe i funkcjonalne

Wykończenie budynku ma ogromny wpływ na jego ostateczny wygląd. Decydując się na fasady wentylowane ze szkła można osiągnąć zachwycający efekt. Wyjaśniamy dlaczego jeszcze warto zdecydować się właśnie na takie rozwiązanie!

W dużych miastach coraz częściej widuje się budynki, na których zastosowano fasady wentylowane ze szkła. Ich popularność wiąże się z wieloma zaletami, jakie ma inwestycja w taką instalację. Sprawdź dlaczego są tak powszechne!

 

Fasady wentylowane ze szkła – czym są?

Szklane fasady wentylowane to nowoczesny system, na który składajają się: unikalna konstrukcja aluminiowa, wysokiej jakości dyle ze szkła hartowanego (w dowolnych kształtach i kolorach) oraz izolacja cieplna. Wąskie odległości na łączeniach i mało widoczne uchwyty dają zachwycający efekt lśniącej tafli.

 

Zalety fasad wentylowanych ze szkła

Fasady wentylowane są stosunkowo niedrogie, a do tego łatwe w instalacji – na miejscu może pracować nawet tylko para fachowców. Taką instalację z powodzeniem zakłada się na nowo wybudowanych obiektach, jak i tych przechodzących renowację. Wbrew pozorom takie wykończenie jest wytrzymałe, a do tego świetnie utrzymuje komfort termiczny wewnątrz budynku.

Szklane fasady wentylowane to zachwycający, a do tego bardzo praktyczny i korzystny sposób na wykończenie budynku. Zapoznaj się z naszą ofertą, by móc wybierać spośród najlepszych i najpiękniejszych wariantów. Oddaj swój projekt w ręce doświadczonych profesjonalistów!

·