Jak ozdobić pokój malucha?

132

 

Wielu rodziców jeszcze przed narodzinami swojego pierwszego dziecka, stara się stworzyć mu wyjątkowy pokój. Kolorowe ściany, funkcjonalne mebelki i masę przydatnych akcesoriów sprawdza się doskonale w miejscu, w których pojawi się nowy członek rodziny. Co jeszcze dodać można na ściany, by pokój stał się bardziej przytulny i dopasowany do dziecka? Jakie ozdoby cieszą się obecnie największym zainteresowaniem wśród klientów? Poniżej podpowiedź.

Tania, efektowna dekoracja na ścianę

Jeżeli chce się uzyskać szybko i niedużym kosztem nowe ściany, warto postawić na naklejki do pokoju dziecka. Idealnie sprawdzają się one zarówno w pokoikach noworodków, jak i u starszych dzieci, które zwracają już uwagę na otaczające je rzeczy.

Efektowna, kolorowa naklejka w pokoju dziecięcym na pewno przyczyni się do tego, że miejsce to stanie się klimatyczne i ciepłe. Wbrew pozorom nawet niewielki dodatek na ścianę jest zauważalny i doskonale podkreśla charakter wnętrza. Wybór odpowiedniej naklejki nie jest jednak tak łatwy. W sklepach z tego typu akcesoriami czeka bowiem na klientów wiele rozmaitych wzorów, z których naprawdę ciężko wybrać tylko jedną (lub kilka) naklejek do pokoju maluszka.

Na jakie naklejki do pokoju dziecka najczęściej decydują się rodzice?

Dla przyszłych rodziców urządzanie pokoju dziecięcego jest sporym wyzwaniem. Wielu z nich poświęca sporo czasu, by stworzyć pomieszczenie, w którym zarówno noworodek, jak i sami rodzice będą się czuli komfortowo i bezpiecznie. Udekorowanie ścian naklejkami stało się popularne ze względu na to, iż nie trzeba do tego zatrudniać ekipy remontowej, ani też nadto nadwyrężać swojego budżetu. Wystarczy tak naprawdę kilkadziesiąt złotych, kupić dużą, efektowną naklejkę, która znajdzie się na centralnej ścianie w pokoju dziecka.

Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się naklejki przedstawiające roślinność, zwierzęta, zabawki, znane postaci z bajek lub popularne cytaty. W wielu sklepach internetowych można zamówić naklejkę, która idealnie będzie dopasowana do potrzeb klienta. Rodzice coraz częściej chcą stworzyć w pokoju dziecka bajkową ścianę, więc bez problemu w drukarniach z naklejkami znajdą rozmaite postaci, drzewa, kwiaty, motyle, mosty oraz wiele, wiele innych rzeczy, dzięki którym stworzy się piękny pokoik w 100% dopasowany do dzidziusia.

Ile kosztują solidne naklejki?

Tak naprawdę można je kupić już od kilku złotych do kilkudziesięciu złotych za sztukę. Wszystko zależy od rozmiaru, jakości jej wykonania, wzoru, kolorystyki i firmy. Warto jednak podkreślić, że lepiej kupić lepsze jakościowo naklejki, gdyż przetrwają one o wiele dłużej na ścianie w pokoju dziecka.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Naklejki do pokoju dziecka.

·