Producent mebli ogrodowych

Jak zaaranżować ogród przy pomocy mebli ogrodowych?

1720

Meble ogrodowe są najważniejszym elementem funkcjonalnego wystroju ogrodu. Wyłącznie od nas zależy jaki rodzaj mebli dobierzemy. Zanim jednak kupimy konkretny zestaw warto zastanowić się, jakie są nasze oczekiwania oraz jakie tworzywa są najbardziej odporne na uszkodzenia. Dzisiaj producenci oferują nam naprawdę szeroki wybór!

Meble technorattanowe oraz aluminiowe – co proponują producenci mebli ogrodowych?

Wśród licznych propozycji mebli ogrodowych, które znajdziemy w sklepach stacjonarnych oraz internetowych z pewnością na czoło wysuwa się technorattan. Znany Polakom do dawna od kilku lat jest prawdziwym hitem w naszych ogrodach, ale również na tarasach czy balkonach. Technorattan jest tworzywem syntetycznym, stworzonym tak, aby był on odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Tworzywo to nie odkształca się pod wpływem wysokich czy niskich temperatur, doskonale sprawdza się podczas chłodniejszych dni. Nie straszne mu również promienie słoneczne – silne promieniowanie UV nie wpłynie na kolor, nie odbarwi włókien. Technorattan jest tworzywem o nieporowatej strukturze, przez co brud nie wnika do wnętrza.

Drugi wart zainteresowania materiał to aluminium. Jego niska waga orz interesujące projekty szczególnie przypadły do gustu właścicielom ogródków restauracyjnych. Lekkie i wygodne meble aluminiowe często wybierane są również przez osoby posiadające balkony czy tarasy. Meble te świetnie uzupełnią przestrzeń i zapewnią nam wysoki komfort.

Meble ogrodowe i dodatki

Same meble ogrodowe to czasami za mało, aby stworzyć pełen finezji kącik do odpoczynku. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie poduszek dedykowanych do mebli ogrodowych. Producent mebli ogrodowych zaoferuje nam je w pełnej palecie barw. Dzięki temu skutecznie urozmaicimy nasz ogród czy taras.

· · ·