Jaką odzież medyczną wybrać?

3351

Odzież medyczna powinna być wykonywana z bawełny, aby dobrze przepuszczała powietrze, a także poprzez niebywałą absorpcję wilgoci przez ten rodzaj materiału. Ponadto odzież medyczna wykonana z bawełny jest hipoalergiczna.

Co gdy ubranie medyczne ma wymieszany skład?

Materiał z którego jest uszyte ubranie medyczne, nie składa się w 100% z bawełny, ale ma także domieszkę poliestru i często elastanu. Taka kombinacja pozwala na zachowanie większej higieniczności odzieży,  ponieważ zwiększa się dopuszczalna temperatura prania – od 60 do 85 stopni. Dzięki temu podczas prania pozbywamy się niemal wszystkich bakterii, które ma na sobie odzież medyczna po całym dniu pracy.

Poliester ma także większą odporność na utratę koloru podczas prania lub pod wpływem promieni słonecznych. Połączenie poliestru z bawełną wynika z tego, że fartuchy medyczne muszą być przewiewne.

Odzież medyczna Balmarq

Jeżeli szukacie odzieży medycznej wysokiej jakości, która jest nie tylko funkcjonalna, ale także ma ładny kolor i fason, to zdecydowanie zerknijcie na ofertę firmy Balmarq, w sklepie odziez-medyczna.pl

·

https://beesafe.pl/porady/winiety-slowacja/ https://auto-dzban.pl/wyroznione-prawa/kalkulator-ubezpieczen-oc-jak-latwo-i-szybko-obliczyc-koszt-swojego-ubezpieczenia/ https://beesafe.pl/porady/gdzie-wyrzucic-opony/