Lekkie budowanie

1762

Jeśli jesteś nowoczesnym inwestorem, który poszukuje tanich, ale efektywnych rozwiązań budowlanych, to dom z drewna spełni twoje oczekiwania. Spełni on twoje oczekiwania dotyczące zarówno estetyki jak i energooszczędności.

Domy drewniane

Dla osób ceniących sobie ekonomię powiązaną z ekologią najlepszym rozwiązaniem będzie dom drewniany. Interesującą propozycje przedstawia firma  budująca domy z drewna. Proponują oni domy oparte na technice szwedzkiej i kanadyjskiej.

Stawiane przez nich domy zalicza się do tzw. „budownictwa lekkiego”. Tylko fundamenty wykonuje się tutaj z betonu. Reszta konstrukcji jest w całości drewniana. Budowę takiego domu można rozpocząć w dowolnym momencie roku, co jest dodatkowym atutem.

Żeby dom z drewna był w pełni funkcjonalny i w stu procentach energooszczędny, musi zostać profesjonalnie wykonany. Gwarantuje to firma . Budowanie w stylu  cechuje:

  • znajomość nowoczesnych technologii budowlanych,
  • doświadczenie,
  • profesjonalizm w połączeniu z krótkim terminem realizacji,
  • projekty na najwyższym poziomie,
  • dobra komunikacja z inwestorem,
  • używanie materiałów najwyższej jakości.

posiada własny tartak, suszarnię kontenerową i autoklaw do impregnacji ciśnieniowej. Takie zaplecze pozwala jak najlepiej wykonywać powierzone im inwestycje. Klient zyskuje pewność, że jego dom został zbudowany z dobrze przygotowanego drewna, co jest gwarancją zatrzymywania ciepła w kolejnych latach.

W porównaniu z domem murowanym

Budowa domu drewnianego jest ok. 30-40% tańsza. Z zewnątrz dom drewniany niczym nie różni się od domu murowanego. Jednak jeśli zależy nam na walorach estetycznych drewna, możemy zamówić wykonanie elewacji z „pseudo bali” lub zwykłej drewnianej-prostej.

· ·