Meble technorattanowe w strefie wypoczynkowej

1296

Piękne meble technorattanowe znane są w Polsce od dawna. Dzisiaj producenci proponują nam nowoczesne kolekcje mebli w odświeżonej, designerskiej wersji. Wśród wielu zestawów każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jak urządzić taras czy ogród przy pomocy pięknych zestawów technorattanowych?

Niewielkie tarasy i balkony

Mały balkon czy taras to idealne miejsca na odpoczynek, szczególnie, kiedy do lasu czy parku daleko. Wystarczy kilka kroków, aby na własnych kilku metrach stworzyć prawdziwą oazę spokoju i zieleni. Wybierając fotele technorattanowe oraz niewielki stolik kawowy stworzymy punkt centralny, który posłuży jako miejsce czytania porannej gazety, książki, picia popołudniowej kawy. Wokół nas nie może zabraknąć licznych roślin – dzięki nim skutecznie odgrodzimy się od ulicy i skryjemy przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów.

Klasyczny taras z dużą ilością miejsca

Na dużych tarasach nie musimy martwić się, że nie starczy miejsca na wygodny komplet wypoczynkowy. Meble tarasowe mogą składać się z sofy narożnej, która pozwoli wygodnie usiąść czy położyć się. Dopełnieniem takiego mebla będzie niski stolik kawowy, również wykonany z technorattanu. Na tarasie możemy również ustawić obszerny parasol ogrodowy, w którego cieniu skryjemy się przed palącym słońcem. Nowoczesne parasole ogrodowe posiadają czasze odchylane w jednej lub w dwóch płaszczyznach, co pozwoli na idealne dopasowanie kąta padania cienia.

Meble technorattanowe w ogrodach

Technorattan w ogrodzie odkrywa przed nami całe swoje piękno – wśród zieleni prezentuje się on wyjątkowo wspaniale. Komplety technorattanowe dostępne są w wielu kolorach, przez co każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Kolor nie ściera się i nie płowieje, nawet pod wpływem silnego słońca.

·