Nowoczesne parasole ogrodowe dla sektora HoReCa

Nowoczesne parasole ogrodowe dla sektora HoReCa

2103

Parasole ogrodowe to sprzęty dedykowane prywatnym ogrodom, bez których wręcz nie wyobrażamy sobie słonecznych dni spędzonych na łonie natury, majowego grilla w pełnym słońcu czy porannej kawy wypitej na zewnątrz latem. Nie powinno ich też zabraknąć na słonecznym tarasie widokowym otwartym dla gości restauracji, hotelu czy kawiarni. Nowoczesne parasole ogrodowe to dzisiaj obowiązkowe wyposażenie, jeśli chodzi o branżę HoReCa.

Wygoda korzystania z parasoli ogrodowych

Parasole ogrodowe urządzają dzisiejsze restauracje, kawiarnie, spa, strefy hotelowe w sposób elementarny. Zapewniają gościom przyjemne zacienienie oraz ochronę przed letnią mżawką, która wcale nie musi oznaczać konieczności pozostawiania we wnętrzach. Przecież o wiele przyjemniej jada się posiłki na pięknym tarasie widokowym czy w uroczym ogródku kawiarnianym wychodzącym na stare miasto. Pogoda nie może zepsuć gościom takich planów. Dlatego warto zaopatrzyć się w wygodne parasole. Znajdziemy je tutaj: gardenspace.pl.

Wybierając parasole ogrodowe (zwłaszcza ich większą ilość), postawmy na te wykonane z nowatorskich materiałów wysokiej jakości. Jak parasole z czaszami z poliestru pokrytego poliuretanem, z aluminiowym stelażem. Parasole tego typu na długo zachowają swój wygląd. Zwłaszcza gdy w sezonie zimowym przykryjemy je specjalnym pokrowcem na parasole (wykonanym z lekkiego poliestru, wzbogaconego warstwą membrany).

Poszerzenie strefy dla gości dzięki parasolom ogrodowym

Można naprawdę wiele zyskać, stawiając na zewnątrz kawiarni czy bistra duże parasole ogrodowe. Poszerzamy w ten sposób przestrzeń dostępną dla gości. Otwieramy wnętrza na atrakcje, jakie kryje w sobie otoczenie restauracji czy hotelu. Parasole okażą się niezastąpione od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

· ·