Nowoczesne suknie ślubne na wyciągnięcie ręki!

1414

Zakup sukni ślubnej to bez wątpienia jedno z najważniejszych zagadnień dla przyszłych panien młodych. Znalezienie idealnego modelu nie powinno być problematyczne – olbrzymia ilość salonów ślubnych ułatwia to zadanie. Same panny młode są jednak zdania, że im większy wybór, tym trudniej podjąć szybką decyzję. Jakie kryteria przyjąć podczas poszukiwania nowoczesnej sukni ślubnej?

Gdzie kupować suknie ślubne?

Możliwości są zasadniczo dwie – suknie ślubne możemy kupować w salonach stacjonarnych, jak i internetowych. Obie opcje mają wiele zalet, warto je rozważyć.
W dużych miastach bez trudu znajdziemy liczne salony sukien ślubnych, najczęściej w okolicach centrum. Pracujący w nich sprzedawcy z chęcią pomogą nam dobrać suknię do naszej sylwetki czy skóry.

Jak wybrać materiał?

Suknia ślubna musi być nie tylko piękna, ale i wygodna. Odpowiedni krój to połowa sukcesu, aby przetańczyć w takiej sukni do samego rana. Istotne są tkaniny. Topowi producenci stawiają na tkaniny mieszane, w których znajdziemy zarówno włókna naturalne, jak i syntetyczne. Takie zestawienie pozwala na zachowanie wysokiej elastyczności tkaniny, jak również odporności na uszkodzenia. Zawartość naturalny włókien sprawia, że skóra jest stale wentylowana – znacząco podnosi to komfort, szczególnie podczas długiego noszenia. Suknie ślubne z wysokiej jakości tkanin znaleźć można w sklepie mode-walus.de.

Jak dobrać model do sylwetki?

Aby pięknie prezentować się w sukni ślubnej konieczne jest dobranie jej do naszej sylwetki. Producenci oferują szeroki wybór modeli, przez co bez trudu znaleźć można suknię idealną dla pań x większym biustem, obszernymi biodrami. Wybierając konkretny model sukni ślubnej pamiętajmy o tym, aby tuszował on niedoskonałości sylwetki oraz podkreślał jej zalety.

Panie z dużym biustem powinny unikać sukienek z dekoltami ozdobionymi koralikami czy haftami – znacznie lepsze będą gładkie tekstury oraz kształt litery V, niewskazane są wąskie ramiączka. W przypadku niewielkich biustów pozwolić sobie można na liczne zdobienia w obrębie gorsetu. Obszerne, masywne uda bez trudu uda się ukryć pod rozłożystą spódnicą w modelach dwuczęściowych czy też jednoczęściowych, oddzielonych szarfą w pasie. Dzięki paskowi możliwe będzie zaznaczenie talii oraz podkreślenie linii ramion. W przypadku pań z sylwetką w kształcie jabłka zaleca się zwiewne modele, które pozwolą zatuszować brak zarysowanej talii. Dobrym rozwiązaniem będą też suknie w stylu empire.


 

· ·