Oprogramowanie dla przedsiębiorców – co wybrać?

2346

Współcześnie właściciele firm mogą korzystać z licznych udogodnień, które w znaczący sposób przyspieszają codzienną pracę przedsiębiorstwa i pozwalają na zminimalizowanie utrudnień wynikających z niesprawnej komunikacji, obiegu dokumentów. Wszystko za sprawą nowoczesnego oprogramowania, które dedykowane jest konkretnym branżom czy firmom o danym zasięgu. Co warto wiedzieć o takich rozwiązaniach?

Podstawą jest informacja, że oprogramowanie tworzone przez polskich programistów kierowane jest do polskich przedsiębiorców. Całość produktu obsługiwana jest w języku polskim, co znacząco ułatwia codzienną pracę i szybkość oswojenia się z nowymi rozwiązaniami. Drugi ważny aspekt to fakt, że oprogramowanie tworzone jest tak, aby korzystanie z niego było całkowicie intuicyjne: kolejne moduły są łączone ze sobą, nie ma problemu z przechodzeniem do kolejnych sekcji. Uwagę zwraca też przejrzysty i przyjemny dla oka design.

Jakie możliwości dają nowoczesne programy dla firm?

Obecnie do najpopularniejszych produktów zalicza się przede wszystkim Comarch ERP – to program pozwalający na usprawnienie obiegu dokumentów, zarządzanie kadrami, planowanie grafików, fakturowanie, tworzenie raportów i analiz na podstawie danych znajdujących się w systemie. To jednak nie wszystko: jeśli przedsiębiorca posiada sklep internetowy program pozwoli na szczegółowe raportowanie sprzedaży, poinformuje też o stanie magazynowym oferowanych produktów. Dzięki ERP możliwe jest także samodzielne prowadzenie księgowości.
Drugim programem cieszącym się sporym zainteresowaniem jest ECOD – jest to narzędzie pozwalające na bezpieczną i szybką transmisję danych, a tym samym: na znacznie szybsze wysyłanie istotnych dokumentów. ECOD pozwala też na skuteczniejszą wymianę danych, nadzorowanie transakcji w łańcuchu dostaw.