Podaruj dziadkom uśmiech

1044

Babcia i dziadek to ważne osoby w życiu każdego z nas. Dbają o nas, troszczą się i kochają bezwarunkową miłością. Młodzi ludzie, wiecznie zabiegani, rozerwani między pracą a domem, często zapominają o starszych, których życie biegnie innym, wolniejszym tempem. Warto raz na jakiś czas zatrzymać się i pomyśleć o tym, co najważniejsze. Nasz mały gest może przynieść bliskim wielką radość i wzruszenie.

Cofnij czas

Czy można dać dziadkom coś piękniejszego, niż podróż do minionych lat? Współczesna technologia daje nam wiele możliwości. Z pewnością każdy z nas ma w rodzinnej kolekcji stare zdjęcia, które nie przetrwały próby czasu. Po dziesiątkach lat, fotografie pokrywają się plamami, przetarciami, pęknięciami, a barwy tracą intensywność. Jeszcze jakiś czas temu zniszczone zdjęcie nadawałoby się tylko do kosza. Jednak technika komputerowa pozwala na odzyskanie magii starych fotografii. Wyspecjalizowane punkty dokonają kompletnej renowacji zdjęcia, a my otrzymamy wierną kopię oraz plik, który będziemy mogli wykorzystać na wiele sposobów.

Księga wspomnień

Po skompletowaniu zdjęć, tych nowszych i całkiem starych, kolejnym krokiem będzie oprawienie ich w piękną formę. Fotoksiążka CEWE będzie niezwykle efektowną, czarującą alternatywą dla tradycyjnego albumu. Po otworzeniu księgi, oczom babci i dziadka ukażą się stare fotografie w doskonałej jakości, nasyconych barwach i ostrości. Z każdą kolejną stroną będą wracać do najpiękniejszych wspomnień, które dostarczą wielu wzruszeń i radości. Fotoksiążkę zaprojektujesz według swojej własnej inwencji – możesz wybierać spośród wielu formatów, rodzajów papierów i kreatywnie tworzyć każdą stronę. Wieczór przy herbacie, oglądanie zdjęć i rodzinne opowieści będą kolejną, wartościową chwilą w księdze Waszego życia.

· ·