Pożyczka online od 1500 do 2000zł

2833

Internetowe pożyczki to głównie małe kwoty, pożyczane na krótki okres. Oferta firm pożyczkowych na szczęście stale się powiększa i dzisiaj bez większych trudności da się pożyczyć online także większą kwotę, nawet 2 tysiące złotych. Gdzie znajdziemy takie usługi?

Pożyczka z pewnych źródeł

Najważniejsza kwestia – pożyczek online jest tak wiele, że zawsze jest ryzyko trafienia na nieuczciwego sprzedawcę. Można się przed tym obronić wybierając usługodawców nie tylko pod kątem ceny, ale przede wszystkim wiarygodności. Sprawdzoną, bezpieczną ofertą na pewno jest pożyczka online na lowcachwilowek.pl – to w stu procentach pewna porównywarka produktów finansowych, do której trafiają wyłącznie pożyczkodawcy należący do Związku Firm Pożyczkowych.

Kredito24

Pod względem wysokości pożyczki, Kredito24 ma najciekawszą ofertę. Można tu pożyczyć nawet 3 tysiące złotych, ale trzeba przedstawić informację o zatrudnieniu, by wykazać że jest się w stanie oddać taką kwotę w przeciągu 30 dni. Wnioski o pożyczkę rozpatrywane są od razu, a pieniądze powinny być na koncie już po 10 minutach. W razie kłopotów ze spłatą, możliwe jest wydłużenie terminu o kolejne cztery tygodnie, co wiąże się z 32-procentową prowizją.

Extraportfel.pl

Extraportfel.pl oferuje darmowe chwilówki w zakresie od 100 do 2000 zł. Termin spłaty jest bardzo dogodny, bo klient na zwrot długu ma aż 45 dni, ale z tego względu nie ma już opcji dodatkowego wydłużenia spłaty. Pożyczki udzielane są przez cały tydzień z wyjątkiem niedziel. Oprócz dowodu osobistego, do złożenia wniosku potrzebny jest nr konta, nr telefonu oraz adres poczty elektronicznej.

Vivus.pl

Proste procedury to także domena vivus.pl. Wnioski można składać od poniedziałku do niedzieli, decyzja wydawana jest tego samego dnia. Osoby posiadające konto w takich bankach jak Alior Bank, Pekao SA, Getin Bank, ING Bank, Millennium Bank lub PKO BP otrzymają pieniądze w przeciągu kilku minut, na życzenie klienta pożyczka może być wysłana także poprzez system Blue Cash. Spłatę pożyczki można wydłużyć nawet o dwa miesiące.

Net Credit

W Net Credit pożyczkę do 2 tysięcy złotych dostaną tylko osoby o stałych dochodach. Pożyczka udzielana jest na okres 30 dni, jest opcja wydłużenia terminu spłaty o tydzień, dwa tygodnie albo cztery tygodnie. Plusem tej oferty jest szybka transakcja, bo wniosek rozpatrywany jest od ręki, a pieniądze wysyłane są zaraz po wydaniu pozytywnej decyzji. Obsługa klienta działa przez siedem dni w tygodniu, w godzinach 7.00 – 24.00, weekendy 7.00 – 23.00.

Tani Kredyt

W Tanim Kredycie można jednorazowo pożyczyć maksymalnie 1700 złotych. Podstawowy termin spłaty to 30 dni, opcja wydłużenia funkcjonuje tylko w ofertach promocyjnych, o czym klient informowany jest w momencie zawierania umowy. Złożenie wniosku jest bardzo proste, bo potrzebny jest tylko dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w jednym z banków: PKO BP, Alior Bank, Bank Zachodni WBK, mBank, Bank Millennium. Przelew środków następuje w przeciągu 15 minut od zaakceptowania wniosku.

·