Slim wallet – cienki portfel męski

2502

Obecnie coraz rzadziej płacimy gotówką. Pensje dostajemy na konto, a większe zakupy robimy przez internet lub płacimy za nie przelewem. Warto dodać, że zdecydowana większość sklepów zrezygnowała także z minimalnej płatności kartą, dzięki czemu praktycznie za wszystko jesteśmy w stanie zapłacić drogą elektroniczną. Wszystko to powoduje, że noszenie ze sobą większej ilości pieniędzy, w tym bilonu, przestało być konieczne. Wpłynęło to na wygląd i rodzaj portfeli męskich. Kiedyś były one projektowane z myślą, aby mogły pomieścić wszystkie przedmioty – monety, banknoty, dokumenty papierowe, wizytówki etc.  Sprawiało to, że ich rozmiar nie należał do najmniejszych. Dodatkowo napchane były mało poręczne i często nie pasowały do garnituru czy spodni.

Slim wallet – co go wyróżnia?

 

Coraz większą popularnością cieszą się cienki portfele męskie tzw. slim wallet (zobacz: https://awmegastore.pl/pl/c/Portfele-meskie/13). W zamyśle mają być poręczne i praktyczne, a przy tym zawierać miejsce na wszystkie niezbędne rzeczy. W odróżnieniu do części tradycyjnych portfeli slim wallet musi bez problemu zmieścić się w ciasnej kieszeni w marynarce, kurtce czy jeansach. Poza rozmiarami powinien się także odznaczać funkcjonalnością. Posiadać miejsce na takie przedmioty, jak dokumenty w postaci kart plastikowych, karty płatnicze, banknoty oraz dedykowane miejsce na dowód rejestracyjny, ponieważ nadal jest on w formie papierowej i posiada własny rozmiar. Miejsce na bilon zazwyczaj jeśli już jest, to znacznie ograniczone – tak, aby mieć ze sobą monety na wózek przy hipermarkecie czy na napiwek w restauracji. Inną zaletą cienkich portfeli męskich jest fakt, że szybko można w nich wszystko znaleźć, z racji mniejszej ilości przegródek oraz noszonych w nich przedmiotów

Slim wallet – dlaczego warto?

 

Decydując się slim wallet stawiamy na minimalizm. Z pozoru może się wydawać, że nie pomieścimy w nim wszystkich niezbędnych przedmiotów. Niemniej jednak warto się zastanowić, czy faktycznie wszystko jest nam potrzebne w portfelu. Przecież nie zawsze musimy mieć przy sobie kartę zniżkową do jednej z sieciówek odzieżowych czy też do kina. Często przedmioty, które trzymamy w portfelu używamy tylko raz na pół roku, a zdarza się, że i w ogóle.

Cienki portfel – jak go wybrać, aby spełniał nasze wymagania?

 

Wybierając portfel męski cienki warto wcześniej przemyśleć, które przedmioty są dla nas niezbędne oraz na co szczególnie potrzebujemy miejsce. Bez tego może się zdarzyć, że wybrany przez nas portfel nie będzie spełniał naszych wymogów, ponieważ nie pomieścimy w nim wszystkich niezbędnych dla nas dokumentów. Dlatego lepiej jest najpierw zastanowić się ile i jakiego miejsca będziemy potrzebować.  Pozwoli nam na dobranie optymalnego do naszych potrzeb portfela typu slim wallet.

 

 

 

·